Oficjalna zapowiedź piątkowego wydarzenia oraz nowe dzisiejsze SBC.

Pamiętacie jak pisałem o Urodzinach FUT? Tak, to chyba nawet ponad tydzień temu. Spekulacje się oficjalnie potwierdzają. W piątek ruszamy z nowym eventem!

Urodziny FUT nadchodzą wielkimi krokami. Które to już? 12-ste? Chyba tak. W piątek o 19:00 zapewne dostaniemy *może* fajne karty dostępne w ramach zadań budowania składu, z racji nowych paczek i tak dalej. Uważajcie na to, co podam w informacji o dzisiejszych SBC.

A teraz o tym, co już nadeszło w dniu dzisiejszym. Otóż w zbiorach kart FUTa zagościł Javier Hernandez! Tak, to ten Meksykanin. Przywitaliśmy go dziś o 19:00 w wersji Flashback ocenionej na 89 oceny ogólnej. Spoko tempo ocenione na 88, mocne strzały czy fizyczność. Całkiem nieźle jak na napadziora, co? Gdyby nie oczywiście fakt, że bardzo ciężko go umieścić w składzie, bo jest on nie dość, że z Meksyku, to jeszcze gra w MLS. Karta fajna, no ale raczej do przepałki, chyba, że robicie sobie składzik pod MLS, to będzie idealny!

Mamy jeszcze jako niespodzianka na dziś “Fundamenty” do odblokowania w ramach grupy wyzwań:

Panowie po bokach wyglądają jeśli chodzi o statystyki tak sobie. Ale Gyau, gdyby mu podrasować trochę siłę fizyczną, dać jakiś styl gry, to myślę, że byłby z niego rzeźnik.

Czy warto? Tego nie wiem. Pamiętajcie też, że w piątek jest event. Lepiej trzymajcie paczki na urodziny FUT, to samo karty. Kto wie, może będzie coś wartościowego i w miarę spoko? Powodzenia życzę!

obrazki via kartomania

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL