Strona główna EA FC Ultimate Team Drużyna Sezonu Poniedziałek z nowymi SBC! Ale czy wartymi uwagi?
Drużyna SezonuFC Hot NewsFIFAFIFA 21SBCUltimate Team

Poniedziałek z nowymi SBC! Ale czy wartymi uwagi?

50

W tym evencie – TOTS, wyzwania budowania składu są warte szczególnej uwagi. To przecież SBC warto robić, i w SBC jest duża szansa, na zdobycie okej karty. Czy dzisiejsze wyzwania są warte uwagi?

Wczoraj i przedwczoraj w wyzwaniach budowania składu, tak dla przypomnienia gościliśmy trzech Panów – Ismaila Sarra wczoraj, Duvana Zapatę w sobotę, a Federico Chiesę w dniu rozpoczęcia wydarzenia – w piątek. Wszyscy byli na swój sposób w miarę okej, i wymagania były nieprzesadzone. Do tego wczoraj otrzymaliśmy jakieś paczki, więc nie najgorzej. A dzisiaj?

Dziś EA dowaliło nam o wiele ciekawsze wyzwania niż w weekend. Tak jak od kilku tygodni, Kanadyjczycy raczą nas na sam początek tygodnia ikonami. Oczywiście, dojdziemy do nich za chwilkę. Jesteśmy w trakcie wydarzenia TOTS, także grzechem byłoby nie dać nam SBC o jakieś karty z tego wydarzenia. Ale…  niestety, dziś brak konkretnego zawodnika w wyzwaniach budowania składu. Za to mamy SBC o paczki!

Ofensywna ikona – wyzwanie budowania składu

Tak więc, w poniedziałkowy wieczór oficjalnie, poraz kolejny EA kusi nas czymś związanym z ikonami. Tym razem jest to, no oczywiście SBC, ale dokładnie o jakie, lub jaką ikonę? Mowa o SBC o zdobycie jednej, niewymiennej ikony Mid, Prime, albo Icon Moments, która jest dostępna na pozycjach ofensywnych: LS, N, PS, ŚN. Na pierwszy rzut oka, wygląda naprawdę przyzwoicie, bo w pierwszych myślach przychodzi do nas oczywiście no nie wiem, Ronaldo, Ronaldinho, Pele. Ale jakby się tak głębiej zastanowić, to na tych pozycjach jest pełno bolcowatych zawodników. Myślę, że gdyby dali tu po prostu ikony Optimus, to więcej osób by się skusiło i byłoby to ciekawsze. A tak, to myślę, że gwarantowany jest jakiś Inzaghi w wersji Mid. No ale, ile takie SBC nas wyjdzie? Co musimy wymienić?

I tu zaczynają się prawdziwe żarty! Wymagania są bardzo duże. Przyznam, że osobiście czegoś takiego bym nie ryzykował. EA oczekuje wymiany… nie dwóch, nie trzech, a czterech składów ocenionych wysoko, bo na 84, 85, 86 i 87 oceny zespołu. To bardzo dużo. A dodatkowo jeszcze w dwóch składach, musimy łącznie wymienić 3 informy. No cóż! A takie składy, myślę, że byłyby warte z 700 tysięcy monet. To sporo, a pamiętajmy, że podejmujemy duże ryzyko trafienia bardzo bolcowatej legendy futbolu.

Paczka z dwoma kartami 86+

Myśleliście, że SBC o ofensywną ikonę to żart? To SBC o paczkę z dwoma piłkarzami 86+ jest myślę jeszcze większym. Tu też podejmujemy bardzo wysokie ryzyko trafienia, no mało wartych kart. Dostajemy tu paczkę z dwoma piłkarzami 86+, a musimy wymienić 11 zawodników średnio mających ocenę właśnie 86 (skład o ocenie 86+). Jak ktoś lubi ryzykować – proszę bardzo, ale jak już to trzymałbym te paczki na TOTS Premier League, albo ULTIMATE. Ile takie ryzyko kosztuje? Myślę, że około 200 tysięcy monet. Temu, kto lubi ryzyko, polecam to, ale i powyższe SBC o ikony!

Powodzenia w paczkach i SBC wszystkim!

miniaturka: dexerto.com

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FC 24: Title Update #6 – Holiday Update

EA zapowiedziało nową łatkę do gry na wszystkie platformy, sprawdźmy więc co...

Kalendarz Adwentowy w Ultimate Team! Na czym polega?

Grudzień, magiczny miesiąc świąt. Jedną z najbardziej kojarzących się rzeczy ze świętami...

Radioaktywni – nowe wydarzenie w Ultimate Team. Przecieki wprowadziły w błąd

Wczoraj miała miejsce premiera nowych kart w Ultimate Team. To nowa seria...

Piłkarz miesiąca LaLiga już jest!

Wyzwanie Budowania Składu o “potma” z LaLigi właśnie zostało dodane do gry!...