POTM Premier League: Trzech zawodników z szansami na kartę Zawodnika Miesiąca w FIFA 23!

POTM jeszcze nie ruszają, ale pora na jakiekolwiek predykcje związane z nagrodą zawodnika miesiąca. Kto zasługuje na nominację za kilka grudniowych meczów?

Mamy początek stycznia, więc nadszedł czas na podsumowanie minionego miesiąca. W lidze angielskiej doświadczyliśmy wielu znakomitych występów. Kto zaprezentował się najlepiej w grudniowych meczach Premier League? Jeśli nagroda POTM będzie w ogóle rozdawana, to Ci piłkarze mają największe szansę na jej zgarnięcie.

MARCUS RASHFORD

Piłkarz United ma za sobą świetny miesiąc, a Czerwone Diabły utrzymują dobrą dyspozycję. Dwa gole i asysta w dwóch grudniowych spotkaniach, a do tego 3 gole na mundialu. Rashford się obudził, a wraz z nim cały zespół Manchesteru United!

ERLING HAALAND

Maszyna do zdobywania goli z Etihad wróciła do roboty. Haaland po przerwie na mundial znów jest świetny i zdobywa bramki masowo. Trzy gole w dwóch spotkaniach Premier League znów wróżą doskonale na szansę Norwega na kartę POTM. Czy Haaland wreszcie wygra głosowanie?

MOHAMED SALAH

Centrum ataku Liverpoolu. The Reds są w średniej sytuacji ligowej, ale Salah to nadal top nie tylko ligowy ale i światowy. Liczby (1 gol, jedna asysta) nie robią może wrażenia takiego jak innych kandydatów, ale nie można zapominać o sposobie, w jaki Salah może w każdej chwili rozruszać grę Liverpoolu. Prawdziwy generał!

 

 

 

NASZA PREDYKCJA: Nagrodę dla najlepszego zawodnika grudnia zgarnie Haaland. Nadszedł czas na pierwszą taką kartę dla Norwega. Nie wiadomo jednak, czy EA przyzna w ogóle nagrodę za grudzień, więc na oficjalne doniesienia jeszcze trochę zapewne poczekamy.