Przygotowania na TOTS PL – najlepsza drużyna!

Drużyna Sezonu z ligi angielskiej to karty, na które jest ogromny hype, ludzie otwierają masę paczek, ale to nie dziwne – w końcu to najlepsza drużyna z niebieskich ekip!

Patrzysz na drużynę Community i widzisz może 5 dobrych kart. Ale potem nadchodzi ekipa z Premier League i już wiesz… To jest ten czas! Ja sam zachowałem masę paczek, i nawet zacząłem ostro cisnąć w Squad Battles. Wiele osób zostawiło na piątek paczki 25x 81/82/83+, 10x 83+, itd.
Wiadomo, że otrzymamy fenomenalne karty, zresztą pisaliśmy już o tym. Tu jednak chciałbym się skupić na tym, jak może wyglądać tydzień pod znakiem Premier League. Na podstawie aktualnych drużyn mamy już pewien obraz tego, co zobaczymy od piątku:
1. Karty w Zadaniach Tygodniowych: Jedna karta w Meczach Towarzyskich, druga karta w Squad Battles. W ubiegłym roku tak było i EA nie zmienia taktyki. W TOTS Community mieliśmy Correę (w FUT Live) i Powella (SB i DR). Możliwe, że w wyzwaniach otrzymamy Jessiego Lingarda.
2. Nagrody za FUT Champions: Nic specjalnego – czerwone karty będą dostępne w zależności od rangi. Jednak tu karty są na tyle dobre, że to FUT Champions będzie naprawdę ciężkie – każdy będzie chciał uzyskać jak najlepszą rangę i będzie strasznie tryhardował…
3. SBC: Tradycyjnie – kilku zawodników w przeciągu tygodnia. Dodatkowo prawdopodobnie player picki, rozbudowy, no i codzienne SBC o paczki!
4. Zachowane paczki: Większość paczek otworzyliśmy na Community, jednak warto zachować kilka z nagród w czwartek, i może porobić kilka SBC? Zawsze troszkę zwiększymy tym swoje szanse na trafienie potężnego TOTS-a. A dla spragnionych większej ilości graczy z większym budżetem zapraszam do zakładki “Ligi” w sekcji WBS. Tam znajdziecie sporo wyzwań o dobre paczki związanych z poszczególnymi klubami.
Trzeba sobie przyznać, że drużyna z Premier League rozpala wyobraźnię – będzie tam Bruno, Salah, De Bruyne… Nawet te tańsze TOTS-y (jak w ubiegłym roku Henderson, Adama Traore) będą przekozackie i naprawdę warto zrobić sobie miejsce i budżecie, i w składzie żeby je tam wcisnąć.
Życzę wielu dobrych trafów i przypominam: Ze Srebrnych Wymian wypadają TOTS-y!