Team od The Week Moments zastępuje (tymczasowo) TOTW

Cześć fani FIFA,

Przede wszystkim mamy nadzieję, że gdziekolwiek jesteś na świecie, jesteś bezpieczny, ponieważ wszyscy poruszamy się w tych niespotykanych czasach. COVID-19 wprawił świat – i świat futbolu – w stan niepokoju.

Utrzymujemy bliski kontakt z ligami i turniejami, ponieważ wszystko się zmienia, ale otrzymaliśmy wiele pytań dotyczących wpływu globalnej sytuacji COVID-19 na planowane treści FUT. Chcieliśmy udzielić odpowiedzi tam, gdzie to możliwe, dzięki naszym bieżącym planom FUT, ponieważ piłka nożna odpowiada COVID-19 przy znacznie zmniejszonym globalnym kalendarzu piłki nożnej. Poniższe informacje zaczną się w tym tygodniu w FUT 20 na PlayStation 4, Xbox One i PC.
Przedstawiamy Team of the Week Moments
Po zawieszeniu Premier League, Bundesligi i Ligue 1 w ubiegły piątek, oprócz La Liga, Serie A i kilku innych lig na całym świecie, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu naszego normalnego programu Drużyny Tygodnia (TOTW). Myśląc o zamienniku TOTW, chcieliśmy stworzyć coś, co będzie autentyczne dla piłki nożnej i które będzie kompatybilne z TOTW, jeśli będziemy w stanie przywrócić go w późniejszym okresie roku. Dzisiaj przedstawiamy Team of the Week Moments i wyjaśniamy niektóre zmiany, które zobaczysz w grze.

TOTW Moments to cykliczny program, który będzie w całości oparty na historycznej wersji TOTW z poprzednich tytułów FUT. Każda drużyna będzie odzwierciedleniem konkretnego TOTW, który został wydany od marca każdego roku produktowego. Chcemy, aby te przedmioty były odrębne, aby pomóc w rozróżnieniu między autentycznymi przedstawieniami mającymi miejsce w tym sezonie i w poprzednich sezonach.

Wszyscy gracze, którzy zostaną uwolnieni, będą odzwierciedlać swoje obecne drużyny, a wzrost OVR będzie zgodny z ich ścieżką aktualizacji FUT 20. Na przykład w FUT 18 TOTW 28 Kyle Walker otrzymał 86 przedmiotów OVR zgodnie ze swoją ścieżką ulepszenia FUT 18. W przypadku przedmiotu TOTW Moments Kyle Walker będzie przedmiotem 87 OVR na podstawie ścieżki ulepszenia FUT 20.

OTW Moments zastąpi TOTW w wielu miejscach w FUT od dziś, w środę, 18 marca. Obejmuje to między innymi:

Nagrody Mistrzów FUT
W paczkach
Cotygodniowa wyróżniona bitwa drużynowa w bitwach drużynowych
Wymagania SBC
Przyszłe cele FUT
Tryb roboczy
Aby upewnić się, że żywe przedmioty będą nadal cenne dla graczy podczas budowania ich drużyn, będziemy również aktualizować Jednostki do oglądania i Nagłówki na żywo w zależności od tego, czy zostaną wydane w składzie TOTW Moments. Ponieważ gracze z dynamicznymi przedmiotami są wybierani do drużyn TOTW Moments, będą odpowiednio otrzymywać ulepszenia.

Po wznowieniu regularnego kalendarza piłkarskiego Przedmioty do oglądania i Nagłówki będą nadal otrzymywać ulepszenia, tak jak wcześniej.

 

FAQ TOTW Moments:
Kiedy nastąpią zmiany w TOTW?
Od środy, 18 marca 2020 r., I do wznowienia regularnych sezonów piłkarskich, TOTW zostanie zastąpiony cotygodniową drużyną graczy TOTW Moments.
Jak wpłynie to na moje nagrody FUT Champions, które wybierają gracze?
Przedmioty TOTW Chwile zastąpią standardowe nagrody TOTW FUT ​​Bohater Gracz. W wyniku tego przedmioty TOTW Moments otrzymają znany projekt Bohaterów FUT.
Dlaczego niektórzy gracze nie występują w danym składzie TOTW Moments?
Jeśli gracz przeszedł na emeryturę, został zbanowany lub nie jest już w FUT 20, nie pojawi się w składzie TOTW Moments w tym tygodniu.

Gracz nie może występować w trybie TOTW Moments.
Czy mogę wykorzystać momenty TOTW w wyzwaniach budowania składu?
Tak. TOTW Moments zastąpi zawartość TOTW i działa w ten sam sposób. Przyszłe SBC i cele mogą wymagać elementów TOTW lub TOTW Moments. Obecnie pracujemy również nad aktualizacją wymagań odpowiednich aktywnych SBC, aby odzwierciedlić tę zmianę.
Czy elementy TOTW Moments będą zawierać dynamiczne obrazy / ujęcia akcji?
Podobnie jak w przypadku zwykłych przedmiotów TOTW, wybierz elementy TOTW Moments będą zawierać zdjęcia z akcji.
W jaki sposób momenty TOTW wpłyną na moje dynamiczne przedmioty?
Jedni do obejrzenia i gracze Headliners będą nadal otrzymywać ulepszenia, jeśli zostaną wybrani w ramach drużyny TOTW Moments na ten tydzień.

Nagłówki aktualizacji wygranych przez headlinerów zostaną wstrzymane do momentu wznowienia sezonu 2019-2020.

Co stanie się z nowymi pakietami TOTW, które otrzymam jako nagrody FUT Champions i / lub z SBCS?
Od czwartku 19 marca o 9 rano GMT i do wznowienia sezonu piłkarskiego pakiety TOTW zdobyte od Mistrzów FUT zostaną zastąpione pakietami TOTW Moments. Podobnie do zwykłych pakietów TOTW, po otwarciu pakiety te będą zawierać aktualnych aktywnych graczy TOTW Moments.

Jak działają momenty TOTW w połączeniu z SBC Upgrade FUT Champions?

Wersje przedmiotów TOTW Moments Graczy FUT Champions będą działać w SBC Upgrade FUT Champions w taki sam sposób, jak wersje przedmiotów TOTW Graczy FUT Champions.

Co stanie się z moimi istniejącymi pakietami TOTW?
Istniejące pakiety zespołu tygodnia (aktualizacja TOTW, pakiet Ultimate TOTW, pakiet Premium TOTW) nadal będą zawierać przedmioty gracza z TOTW 26. Jeśli będziemy w stanie ponownie wprowadzić TOTW w późniejszym roku, pakiety te zaktualizują się, aby korzystać z aktywnego TOTW jak zwykle.