Ukryte karty w kodzie gry – mamy wyciek!

Z kodu gry od długiego czasu wyciekają ciekawe, lub mniej ciekawe informacje. Teraz, na początku FIFA 23, otrzymaliśmy z wycieków mnóstwo kart, które pojawią się prędzej czy później w trybie Ultimate Team. Zresztą, zaraz zobaczycie!

Mamy początek października, a mamy już tak duże wycieki związane z designem kart. Nie wiemy dokładnie, co to będą za eventy, ale wiemy jedno – takie karty na 100% się ukażą w FIFA 23 Ultimate Team. Wiemy o takich, które raczej będą mniej ciekawe, czyli takie np. za wyzwania, ale także o dużych eventach. Jakie to będą eventy?
 

 

 

 

 

Zacznijmy więc od lewej strony. To oczywiście specjalna karta UEFA Champions League, która jest upgradeowana. Jej nazwa brzmi “RTTK”, czyli rozwijając po polsku “Droga do fazy pucharowej”. Przyznawana będzie zawodnikom, którzy po prostu wykażą się dobrymi występami w fazie grupowej.

Druga od lewej – nieco fioletowa karta, to raczej potwierdzona na 100% wersja “Dynamic Duo”. Nie wiemy jeszcze, na czym będzie polegać ten event lub pojedyncze karty, ale zapewne będą one wydawane dwójkami w SBC. Nie kojarzę, aby taki event jak Dynamic Duo był wcześniej kiedykolwiek w FIFA.
Kolejna karta to najprawdopodobniej wersja Shapeshifters – oczywiście dobrze znamy ten event z FIFA 22, który w sumie odniósł duży sukces. Sporo kart nabrało świeżości i drugiej młodości, a w dodatku z racji, że wydawane były już pod koniec gry – były po prostu wykokszone w opór. Design jest trochę inny – poprzednio była to zielona karta, teraz zaś prędzej obstawiałbym, że to karta na urodziny FUT. Inne źródła mówią co innego, więc zaufam właśnie im.

Ostatnia karta, co akurat mógłbym podejrzewać, to karta z eventu Rulebreakers. Dobrze pamiętam z poprzedniej edycji dość niezłego Haalanda czy Suareza w tej wersji. Te karty dosłownie łamały zasady, bo np. taki Suarez otrzymał aż 18 punktów poprawiających jego statystykę tempa, a ujrzeliśmy ją dopiero w LISTOPADZIE!

Jest tego więcej, ale będziemy to dodawać stopniowo. Na razie dodaliśmy najciekawsze karty.  Która karta podoba Wam się najbardziej?

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL