Zapowiedziano eliminacje do kadry PZPN w FIFA20!

Reprezentacja Polski w eFutbolu… Ah, zapowiedziano już reprezentację do PES 2020, ale zatem gdzie podziała się FIFA 20? No właśnie, już jest. Ogłoszono eliminacje do kadry narodowej w FIFA 20, która ma brać udział w rozgrywkach FIFA eNations Cup.

“Mamy kilku zawodników, którzy będą faworytami turnieju eliminacyjnego do reprezentacji, ale na scenie eFutbolu w każdym sezonie pojawia się nowa gwiazda, która niespodziewanie dołącza do grona najlepszych. Rozgrywki będą trudne i awans do etapu finałowego będzie wyzwaniem dla każdego zawodnika na polskiej scenie FIFA” – Jarosław Radzio, selekcjoner reprezentacji.

Początek zmagań młodych graczy rozpocznie się 28 stycznia, a finał odbędzie się 16 lutego w Warszawie. Zwycięzcy turniejów dla obu konsol zapewnią sobie bilet do reprezentacji Polski w FIFA 20. Nasza reprezentacja zostanie jeszcze uzupełniona później, lecz nie na podstawie kwalifikacji a światowego rankingu FIFA Global Series. Ekipa będzie reprezentować nas na FIFA eNations Cup oraz na spotkaniach towarzyskich 🙂

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL