Zmiany w FIFA 22 – pierwsze, drobne przecieki

Mamy maj, a więc zaczynamy powoli coraz więcej myśleć o nadchodzącej edycji gry – FIFA 22. Doszły do nas przecieki, o których napisał jeden z użytkowników Twittera.

Generalnie, nie możemy jak na razie spodziewać się zbyt wielu informacji na temat przyszłej edycji gry. Myślę, że jest po prostu jeszcze za wcześnie. Jednakże przecieki były, są i zawsze będą krążyć. Jednakże te są nadzwyczaj interesujące, bo użytkownik Twittera, który o nich napisał, dostarczał same potwierdzone informacje. Informacje o tych przeciekach dodał również Kartomania.

dalsza część artykułu za reklamą“Lampard Leaks” napisał mało, bo generalnie o zmianach w FIFA Ultimate Team. Dokładniej, w systemie FUT Champions. To kilka informacji, ale zawsze warto je obczaić. A więc, opiszę te informacje.

  • Zacznijmy więc od informacji, że liczba meczów w tych rozgrywkach będzie zmniejszona. Zmniejszona dość znacząco, bo teraz będziemy musieli “mniej niż 30” spotkań w lidze weekendowej. To bardzo dobra informacja, bo myślę, że im mniej, tym lepiej.
  • Zmienią się również kwalifikacje do tych rozgrywek. Będą one zbudowane na podobnej zasadzie, jak w przeszłości. Co tydzień będzie 5 meczy do rozegrania, i trzeba będzie wygrać trzy z nich, aby dostać się do FUT Champions. Żeby ułatwić zadanie, oczywiście liczba podejść będzie wynosić maksymalnie 3.
  • Zmianom ulegną także nagrody. Do tej pory działały one trochę na zasadzie losowości, jakie karty trafimy. Teraz, to jakie dostaniemy karty, ma zależeć od naszego poziomu rozgrywki, czyli po prostu od rangi. Im wyższa, tym lepsze karty mamy szansę dostać. Brzmi ciekawie?

Podobają Wam się te informacje? Ja nie przepadam za graniem w FUT Champions, dlatego mi są one trochę obojętne. Ale wydają się być naprawdę spoko, i ciekawe, jakie będą miały przełożenie na rzeczywistość. FIFA 22 wyjdzie pod koniec września, lub na początku października.źródło miniaturki: TWITTER F_Edits

źródło newsa: Kartomania

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL