Strona główna FIFA FIFA 23 FUT 23: Nieoczekiwana gwiazda miesiąca! POTM La Liga za luty!
FIFA 23Hot NewsPOTMUltimate Team

FUT 23: Nieoczekiwana gwiazda miesiąca! POTM La Liga za luty!

17
Po krótkich – jak się okazało, tygodniach oczekiwań, wreszcie poznaliśmy zawodnika miesiąca ligi hiszpańskiej. Trudno tu było o wielkie nazwiska, ale jest i on – zwycięzca. Bez zbędnego przedłużania, rzućmy okiem na niego i jego kartę w FIFA 23!
Wreszcie poznaliśmy zwycięzcę POTM La Liga za luty. Jest to Gabri Veiga z Celta Vigo! To dość niespodziewana kandydatura, ale co by tu dużo dyskutować, to i tak Hiszpan jest zwycięzcą tej nagrody. Moim faworytem był osobiście Frenkie De Jong, choć i tak dość z sympatii, bo liczbowo na boisku nic nie pokazał. Młody pomocnik z Hiszpanii jednak zdeklasował wszystkich, strzelając 4 gole i 1 asystując. To świetne liczby. Jak wygląda zaś jego karta w grze?

Wygląda co najmniej dobrze. Jeśli ktoś buduje skład z La Liga, a nie ma zbyt dużo monet w naszym portfelu w grze, jest to świetna opcja aby wykonać tego zawodnika tanio w SBC. To koszt dwóch składów – 82 i 83. A sama karta wygląda ponad przyzwoicie. Piłkarzowi Celty podskoczyła ocena z 61 do 86, więc to wielki progres jak na serię gier FIFA. Ma nienaganne tempo, świetny drybling, można nim podać, strzelać czy się bronić. Bardzo uniwersalna karta na papierze. Na pewno warta swojej ceny!

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

FIFA 23 CM Tweaks TU17.1

CM Tweaks to modyfikacja aktualizująca tryb kariery menedżera, który poprawia różne aspekty...

FIFA 23 MH82 Miniface Pack 23-24 TU17.1

MH82 wydał swój drugi darmowy pakiet miniface’ów do FIFY 23 przygotowany pod...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...