Strona główna Przyjaciele FIFASITE.PL

Przyjaciele FIFASITE.PL

Naszymi partnerami są:

EA SPORTS FC 24 POLSKA

Polska społeczność gry FC 24 a także gier serii FIFA skupiająca się na grupie Facebook o tej samej nazwie. Zbudowana od podstaw przez Rafała “Pricketa” Roczniaka, czyli człowieka, który zna tą społeczność – a także samą grę – jak własną kieszeń. Grupa jest moderowana przez zgraną ekipę, przez co znajdziemy na niej w gruncie rzeczy przydatne posty, a także wiele pytań.  

 

FIFA Infinity

Międzynarodowa strona, która od lat zrzesza wielu modderów gier serii FIFA. Produkują oni dodatki do tychże gier na masową skalę – my także je udostępniamy, jednakże po więcej i więcej treści – odnosimy właśnie tam. Strona z historią, której pierwszym wyznacznikiem jest jakość.

 

FIFA Modding Polska

Społeczność bazująca na serwerze Discord. Tworzą ją Panowie, którym modowanie gier serii FIFA nie straszne! Dla sceny zdziałali już wiele dobrego, a razem z FIFASITE.PL idą po jeszcze więcej. FMP odpowiada za tworzenie dodatków takich jak Polish Expansion Patch.

 

YNG Skillz

Organizacja e-sportowa skupiająca się dookoła EA SPORTS FC 24. Profesjonalni gracze tej ekipy walczą na wielu frontach – tak więc trzymamy za nich kciuki!

 

 

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej