Strona główna Wesprzyj Nas

Wesprzyj Nas

O naszej działalności

FIFASITE.PL działa jako strona internetowa już od lipca 2019 roku. Przez ten czas napisaliśmy ponad 1300 artykułów związanych z grami piłkarskimi, wydaliśmy sporo dodatków, które powodowały uśmiech na twarzach tysięcy graczy. Do tego mamy w naszej historii kilka turniejów z nagrodami. To właśnie od 2019 roku, garstka osób buduje ten portal z pasji, pisząc każdy artykuł z olbrzymią satysfakcją. Chcielibyśmy się rozwijać i organizować jeszcze ciekawsze rzeczy – dlatego potrzebujemy Was.

Potrzebujemy wsparcia

Ogromnym wsparciem dla nas jest rzecz jasna regularne wizytowanie na naszej stronie. Ale jeśli chcielibyście wesprzeć nas choćby symboliczną złotówką, jeśli podoba Wam się nasza praca i wkład – zostawiamy Wam taką możliwość. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc, jaką otrzymamy. 

Pieniądze, które otrzymamy przeznaczymy przede wszystkim na rozwój naszej strony, reklamę, poprawienie jakości, organizację turniejów czy nawet modyfikacje. Ogromnie dziękujemy. 

Jeśli chcesz otrzymać rolę “Wspierający” na Discord, dopisz swój nick w wiadomości dla nas. Kliknij w przycisk poniżej, jeśli chcesz nas wesprzeć. 

Wesprzyj nas! Z góry dziękujemy za wsparcie.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej