Strona główna Inne Gry Copa City Nadchodzi pierwsza piłkarska gra typu tycoon. I to “made in Poland”!
Copa CityInne Hot News

Nadchodzi pierwsza piłkarska gra typu tycoon. I to “made in Poland”!

690
Być może nadchodzi wielki hit! Studio “Triple Espresso” ogłosiło swoją nową grę, której celem będzie zdobycie części rynku gier piłkarskich. Nie będzie to jednak typowa gra piłkarska – to tycoon, czyli zabawa w zarządzanie m.in. piłkarskimi eventami. 
Polskie studio Triple Espresso zaprezentowało swój nowy tytuł. Copa City – bo tak nazywa się gra – będzie pierwszym piłkarskim tycoonem. Innymi słowy, to gra strategiczna, w której ważny jest przede wszystkim element ekonomii. Gra ma mieć premierę w roku 2025. 

Główny cel w grze

Celem w grze Copa City będzie przede wszystkim organizacja wydarzeń piłkarskich. Tytuł ten pozwoli graczom zagłębić się w sprawy, z którymi nie mieli być może wcześniej styczności. To w naszych rękach będzie m.in. odpowiednie przygotowanie miasta na dużą ilość kibiców, zarządzanie stadionem a także sprawami finansowymi. “O twoim sukcesie zadecydują umiejętności organizacji zarówno logistycznej, jak i emocjonalnej strony meczu. Zatem rozkręć imprezę, przyszykuj miasto i przekonaj się, czy masz to, czego potrzeba, by wykreować niezapomniane emocje na boisku!” – tak promują tytuł twórcy na platformie Steam.

Licencje

W grze Copa City zobaczymy kilka wielkich drużyn. Póki co, ujawniono, że licencjonowany będzie Arsenal, FC Bayern Monachium czy CR Flamengo. Jeśli chodzi o stadiony, to tutaj wielki smaczek dla polskich graczy – w grze z pewnością zobaczymy naszą perłę w koronie – Stadion PGE Narodowy. Stanowi on główny element promocyjny i widnieje na większości materiałów przekazanych przez twórców gry. Oczywiście, co za tym idzie – pierwszym oficjalnym miastem w grze będzie Warszawa. 
 

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

5. Urodziny FIFASITE.PL – jak to szybko zleciało…

Nigdy w życiu nie pomyślał bym, że będę częścią strony internetowej –...

UEFA Euro 2024 dostępne w FIFIE 16!

UEFA Euro 2024 trwa w najlepsze, a każdy posiadacz FIFY 16 może...

To już pewne! Football Manager 2025 zyska nową, licencjonowaną ligę

Zanim dowiemy się czegoś oficjalnego o EA FC 25, mamy wielką informację...

FIFA 2K25. Nowe przecieki. Ligi, data premiery

Od pewnego czasu EA FC 24 brakuje konkurencji, która wreszcie da znać...