Copa Libertatores w FIFA 20- Już do pobrania! Zawartość łatki 1.15

Dodatek już można pobrać z najnowszą aktualizacją. Z tego co wiadomo jest juz na PS4 i Origin.

Nareszcie Copa Libertadores jest w pełni licencjonowana w FIFA 20 . Oznacza to, że możesz teraz grać w słynnym południowoamerykańskim turnieju klubowym z licencjonowanymi drużynami, na licencjonowanych stadionach i z nowo licencjonowanymi graczami. Czas poprowadzić sławę Boca Juniors, Flamengo i Millonarios. To duża aktualizacja, dzięki wszystkim, co dodaje. Waży około 4,8 GB na PS4 i 5,5 GB na Xbox One.

NOWE LICENCJE

Do gry dodano cały szereg nowo licencjonowanych drużyn, w tym Boca Juniors i River Plate. Takie zespoły będą miały pełną licencję na skanowanie głowy gracza, realistyczne zestawy i zdjęcia. Będzie to jednak możliwe w trybie CONMEBOL Libertadores Tournament i Kick-Off. W trybie kariery drużyny te będą nadal miały ogólne nazwy i herby, z autentycznymi graczami.

Wszystkie zespoły ligi brazylijskiej również zostały zaktualizowane. Wszystkie mają teraz autentyczne zestawy i herby we wszystkich trybach (niestety nie ma graczy ligi brazylijskiej w Ultimate Team). Jednak nazwy i podobieństwa graczy są wciąż ogólne z ligi brazylijskiej.

Libertadores, Sudamericana i Recopa COMNEBOL są dodawane do gry, w tym w trybie kariery i meczach początkowych. Wszystko powinno wyglądać wystarczająco autentycznie, pomimo kilku ogólnych zestawów i herbów obecnych w trybie kariery, jak wspomniano powyżej. Co więcej, oprócz ligi brazylijskiej, do Ultimate Team dodano ponad 500 graczy CONMEBOL. Gracze edycji specjalnej będą dostępni dla kilku wybranych, którzy osiągają dobre wyniki w prawdziwych turniejach.

Nowe Skany twarzy 

W sumie 76 graczy wykonało nowe skany swoich twarzy a we wszystkich klubach piłkarskich w Ameryce Południowej. Oznacza to, że powinny wyglądać o wiele bardziej realistycznie niż wcześniej. Te nowe twarze graczy zostaną zaimplementowane we wszystkich trybach oprócz każdego trybu kariery przed dzisiejszą aktualizacją.

ROZGRYWKA

Wprowadzono następujące zmiany:

 • Zwiększono wpływ taktyki D-Pad bocznej piłki przeciążenia na wytrzymałość w grze.
 • Zwiększono wpływ taktyki D-Pad Stałego Nacisku na wytrzymałość w grze, aby dopasować ją do wpływu Przeciążenia Piłki.

GŁÓWNE ZMIANY:

Wprowadzono następujące zmiany:

 • Dodano konkursy CONMEBOL do trybu kariery i rozpoczęcie.
 • Dodano CONMEBOL Libertadores jako samodzielny konkurs w menu głównym.
 • Dodano nowe stadiony, drużyny, zestawy i pakiety prezentacji dla zawodów CONMEBOL.

FUT

Rozwiązano następujące problemy:

 • Przedmioty szybkiej sprzedaży oddziału z menu Akcje oddziału wyświetlały niepoprawną wartość Szybka sprzedaż, a przedmiotu nie można było szybko sprzedać.
 • Elementy wyboru gracza nie wyświetlały się poprawnie na ekranie postępu rangi Bohaterów FUT.

VOLTA FOOTBAL

Rozwiązano następujące problemy:

 • Awatary zrekrutowane po wydarzeniu w Tokio w VOLTA STORY niepoprawnie zachowywały wzrost atrybutów do momentu wyjścia z VOLTA STORY.
 • Rozwiązano przypadki wyświetlania tekstu debugowania w SKLEPIE VOLTA.

EFEKTY WIZUALNE

Wprowadzono następujące zmiany:

 • Dodano 17 nowych głów gwiazd.
  • Będą one dostępne tylko po aktualizacji serwera.
 • Aktualizacje wielu zestawów, stadionów i tablic reklamowych.

A w międzyczasie…

W międzyczasie EA rzuciło nam następnego fakapa: