FIFA 11- Patch na sezon 19/20!

No witajcie towarzysze pada! Tym razem szperając po odmętach sieci znalazłem dla was patch do dosyć starej FIFY (Jezu, ile to czasu zleciało kiedy informowałem jako pierwszy w Polsce o Next Genie na PC, przecież to wtedy było na scenie świętem narodowym…), do FIFY 11.  Jest to patch stworzony przez użytkownika tokke001 z forum Soccergaming.com. Co zawiera?

Przede wszystkim patch zawiera pełne składy, stroje (zimportowane z FIFY 20), wiele różnych plików z FIFY Online 3, FIFY 10 na Xboxa 360 (np wyjęte kilkanaście tekstur) czy twarze z FIFY 16. Jak zapewne wiecie (chociaż to już pewnie starsi gracze) FIFA 11 na PC była kopią 1 do 1 FIFY 10 z Xboxa 360, ale z nowymi składami :). Co nie pozwalało to jej być świetną grą (i tu mój kolejne małe wtrącenie- osobiście uważam że FIFA poprzedniej generacji gameplayowo jest dużo lepszą grą od obecnej, nextgenowej z Frostbite.  Dodatkowo zawiera wiele paczek twarzy z modów z FIFY 16.  Poniżej wrzucam wam link do strony z downloadem oraz opisem instalacji. No i kilka zdjęć na zajawkę :). Dla osób z starszymi lub słabszymi kompami (a FIFA 11 nie ma obecnie ogromnych wymagań, odpali na spokojnie nawet na bardzo słabych paroletnich laptopach bez dodatkowej grafiki) jest to bardzo dobra propozycja.

PS-To jest jednak patch do starej FIFY, nie wszystko jest Plug and Play. Zalecałbym przed zainstalowaniem przeczytanie pobieżne wątku, są tam różne addony czy nowe bazy danych.

POBIERZ- FIFA 11 PATCH 19/20