Strona główna FIFA E-Sport FIFA 20: Karta POTM Bruno Fernandesa
E-SportEAFIFAUltimate Team

FIFA 20: Karta POTM Bruno Fernandesa

58

Pomocnik Manchesteru United Bruno Fernandes zdobył nagrodę Premier League Gracz miesiąca za luty, który jest jego pierwszym miesiącem w angielskim futbolu. Oto jak zdobyć specjalną kartę PL POTM w FIFA 20 Ultimate Team.

Bruno Fernandes, rozgrywający z Manchesteru United, zdobył nagrodę Premier League Gracz miesiąca w lutym, po świetnych występach dla klubu.

Styczniowe podpisanie odegrało kluczową rolę w dobrej formie czerwonej części Manchesteru, a portugalski pomocnik zapewnił dwie bramki i dwie asysty, pomagając United wygrać trzy z pięciu meczów w lutym bez porażki.

W nagrodę za dobre występy i nagrodę POTM w Premier League Fernandes otrzymał specjalną kartę w FIFA 20 Ultimate Team, a atrybuty byłego pomocnika Sporting CP uzyskały duże ulepszenia.

Sprawdź kartę Bruno Fernandesa PL POTM FIFA 20 Ultimate Team poniżej i szczegóły, jak możesz ją zdobyć w grze:

Pomocnik uzyskał znaczny wzrost atrybutów w porównaniu ze swoją standardową rzadką kartą z oceną 85, z jego tempem, strzelaniem, podawaniem, dryblowaniem, obroną i ocenami fizycznymi znacznie wyższymi dzięki tej karcie.

Ta karta PL POTM ma również niesamowite cechy indywidualne, w tym 99 wytrzymałości, 96 siły strzału, 95 strzałów z dystansu, 94 rzuty karne, 93 salwy, 93 kontrolę piłki, 93 wizję, 92 opanowanie, 92 długie podania, 92 dokładność FK, 91 drybling i Przyspieszenie 90, co czyni go naprawdę skuteczną kartą w grze.

Wymagania SBC dla karty Fernandes PL POTM:

  • Wymień drużynę z graczami z Manchester United – co najmniej jeden gracz Man United, min 85 ocena drużyny, min 70 chemia drużyny, 11 graczy w drużynie (jeden Jumbo Premium Gold Pack)
  • Wymień drużynę z graczami z Premier League – min. Jeden gracz PL, min 86 ocena składu, min 65 chemia drużyny, 11 zawodników w składzie (jeden pakiet zawodników Prime Electrum)
  • Wymień drużynę z oceną 86  minimalna ocena drużyny 86, chemia drużyny min 65, 11 graczy w drużynie (jeden pakiet Prime Mixed Players)
  • Wymień drużynę z oceną 87  minimum 87 drużyn, chemia drużyny min 60, 11 zawodników w drużynie (jeden pakiet małych rzadkich graczy złota)
  • Wymień drużynę z oceną 87  minimum 87 drużyn, chemia drużyny min 55, 11 zawodników w drużynie (jeden pakiet Premium Gold Players)

Patrząc na te wymagania, ta karta może być bardzo droga. Według Futbina , ten SBC ma obecnie około 725,000-780 000 na Xbox, PS4 i PC, co jest znacznie wyższe niż jego 89-oceniana karta Winter Refresh, obecnie na rynku transferowym za około 600 000.

Bruno Fernandes PL POTM SBC wygaśnie w FIFA 20 Ultimate Team 13 kwietnia 2020 roku.

 

 

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Nowe paczki lojalnościowe w Ultimate Team. Gracze nie są zadowoleni

Za nami już szmat czasu, gdy gramy w Ultimate Team. EA SPORTS...

Szalony finał o 80 tysięcy dolarów! Duński rekordzista został upokorzony cieszynką “griddy”!

Rozgrywki FC Pro już za nami. Wczoraj doszło do wielkiego, finałowego starcia...

Nowy sezon wyzwań w FC 24. Graczy czeka zaledwie 20 poziomów!

Dzisiaj rano rozpoczęliśmy nowy sezon wyzwań, co za tym idzie otrzymaliśmy nowe...

Najlepsze perełki w najnowszych “ewolucjach” – na kim użyć ewolucji “Pep’s Legacy”?

System ewolucji kart w Ultimate Team to tegoroczna nowość. W najnowszej edycji...