FIFA 21 wydana w Google Stadia

Wreszcie nadszedł dzień premiery gry FIFA 21 dla graczy Google Stadia . Ogłoszono w lutym , że fani mogą teraz grać w FIFA 21 na platformie gier Google od razu na kompatybilnych ekranach i urządzeniach, które już posiadają.

To pierwszy tytuł FIFA, który zostanie wydany na tej nowej platformie do gier, ale inne tytuły EA dołączą do FIFA 21 w katalogu gier Stadia, takie jak Madden NFL 21 i Star Wars Jedi: Fallen Order.

Funkcje zawarte w tej wersji FIFA 21 są takie same, jak na PC, Xbox One czy PlayStation 4. Dopóki masz dobre połączenie internetowe i ekrany o wysokiej rozdzielczości, możesz uruchomić grę z prędkością 4k / 60 fps !

Pamiętaj, że w przypadku Stadia nie ma pobierania ani aktualizacji, a w każdą grę wydaną na tej platformie można grać od razu.

Aby grać w FIFA 21 na Google Stadia, musisz zasubskrybować Stadia Pro. Jednak pierwszy miesiąc jest bezpłatny, więc możesz zdecydować, czy subskrypcja premium jest tego warta, czy nie. Stadia Pro zawiera różnorodne gry, w które można grać za darmo, a pełną listę dostępnych gier znajdziesz tutaj . Możesz grać w Stadia na komputerze za pośrednictwem przeglądarki Chrome, zgodnego telefonu lub tabletu z systemem iOS / Android za pomocą aplikacji Stadia lub telewizora za pomocą Chromecast Ultra z kontrolerem Stadia. Mówiąc o kontrolerach, wiele z twoich ulubionych gamepadów, w tym kontrolery Xbox / PS, jest kompatybilnych ze Stadia na komputerach i urządzeniach z Androidem za pośrednictwem kabla USB lub Bluetooth, lub możesz po prostu użyć myszy i klawiatury.

Nie zapominaj, że do działania Stadia potrzebujesz połączenia internetowego o szybkości 10 Mb / s lub większej !