FIFA 23 FUT Web & Mobile App – poznaliśmy daty!

EA Sports ogłosiło wreszcie datę premiery aplikacji internetowej FIFA 23, która będzie dostępna od środy 21 września

Oto komunikat prasowy opublikowany na oficjalnej stronie internetowej

APLIKACJA INTERNETOWA FIFA 23 FUT — WCZEŚNIEJSZY DOSTĘP

Kwalifikujący się gracze FIFA 22 Ultimate Team (FUT) mogą rozpocząć sezon FUT 23 wcześniej, korzystając z aplikacji internetowej i aplikacji towarzyszącej.

Zaktualizuj swoje konto, aby uzyskać dostęp do aplikacji internetowej i aplikacji towarzyszącej z wyprzedzeniem i upewnij się, że aktywowałeś weryfikację logowania.

CO TO JEST WCZESNY DOSTĘP DO APLIKACJI INTERNETOWEJ?

Powracający gracze FUT 22 z kontami o dobrej reputacji będą mogli stworzyć swój klub FUT 23, rozpocząć handel i odbierać nagrody dla powracających użytkowników.

KIEDY WYJDZIE APLIKACJA INTERNETOWA FIFA 23? I TOWARZYSZ

Oto daty wydania aplikacji internetowej FIFA 23 i aplikacji towarzyszącej:

 • Od 16 września 2022 r. aplikacja internetowa FUT 22 nie będzie już dostępna.
 • Od 21 września 2022 r. aplikacja internetowa FUT 23 będzie dostępna online.
  • Jeśli grałeś w FUT 22 i masz ważne konto, od tej daty będziesz mógł wejść na rynek transferowy.
 • Aplikacja towarzysząca FUT 23 zostanie wydana 22 września 2022 r.
  • To Twoja szansa na zaktualizowanie aplikacji towarzyszącej na urządzenia z systemem Android i iOS.

Wcześniejszy dostęp do aplikacji internetowej i aplikacji towarzyszącej kończy  się 17 października o godzinie 01:59 CEST . Po tej dacie musisz co najmniej raz zalogować się do FUT 23 * na PC, Stadia lub konsoli, aby dalej korzystać z obu aplikacji.

Aplikacja internetowa i aplikacja towarzysząca nie są kompatybilne z Nintendo Switch™.

 

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE WCZEŚNIEJSZEGO DOSTĘPU DO APLIKACJI INTERNETOWEJ I APLIKACJI TOWARZYSZ

 • Aby cieszyć się wczesnym dostępem do aplikacji internetowej FUT 23 i aplikacji towarzyszącej, musisz utworzyć klub FUT w grze FIFA 22 i zalogować się do FUT 22 na swojej platformie przed 1 sierpnia 2022 roku.
 • Twoje konto FUT 22 musi być nadal ważne.
  • Oznacza to, że jeśli zrezygnowałeś ze swojego klubu, nie będziesz mógł uzyskać wcześniejszego dostępu.
 • Twoje konto musi mieć dobrą opinię.
  • Jeśli nie uzyskałeś dostępu, oznacza to, że w przeszłości albo złamałeś nasze zasady, albo nie mamy wystarczających informacji o Tobie, aby ustalić, czy masz to uprawnienie.
 • Grając w FIFA 23 po zakupie pełnej gry, uzyskasz dostęp do rynku transferowego w aplikacji internetowej i aplikacji towarzyszącej.

Jakie są nagrody?

Nagrody zależą od zachowania Twojego konta w grze, jego statusu i Twojej historii jako gracza. Z tego powodu Twoje nagrody mogą różnić się od nagród Twoich znajomych.

Zmieniłem platformę. Czy mogę uzyskać dostęp lub otrzymać nagrody na nowym?

Nie, nagrody za powracających użytkowników są powiązane z konkretnym kontem platformy. Dlatego, jeśli zdecydujesz się zmienić platformę gry lub jeśli utworzysz nowe konto na tej samej platformie, Twoje nagrody nie zostaną przeniesione.

Czy po premierze gry FIFA 23 będę mógł nadal korzystać z gry FIFA 22 za pośrednictwem aplikacji internetowej i aplikacji towarzyszącej?

Nie, wersja FUT 23 zastąpi wersję FUT 22. Po 21 września 2022 r. nie będzie można uzyskać dostępu do FUT 22 z aplikacji internetowej.

Jeśli chodzi o aplikację Companion, obowiązkowa aktualizacja wersji gry FIFA 23 na urządzenia z systemem Android i iOS nastąpi po 22 września 2022 r. Oznacza to, że po 22 września nie będzie można uzyskać dostępu do gry FIFA 22 z aplikacji Companion.

Pamiętaj:  aby dalej korzystać zarówno z aplikacji internetowej, jak i aplikacji towarzyszącej po 17 października, musisz co najmniej raz zalogować się do FUT 23 * na PC lub konsoli.


Do czego służy aplikacja internetowa?

Za pośrednictwem aplikacji internetowej można zarządzać prawie wszystkimi aspektami trybu FIFA Ultimate Team. W szczególności dzięki niemu możliwe jest:

 • Kupowanie i sprzedawanie zawodników na rynku transferowym FUT
 • Zarządzaj różnymi oddziałami (modyfikuj formację, stosuj kontrakty itp.)
 • Ukończ wyzwania tworzenia składu
 • Realizuj cotygodniowe cele związane z rynkiem transferowym i zarządzaniem drużyną
 • Skonfiguruj niestandardowe taktyki
 • Zobacz cele i wypełnij te związane z zarządzaniem rynkiem i składem
 • Odbierz nagrody
 • Dostosuj stadion FUT

Aplikacja internetowa jest dostępna z przeglądarki (Chrome, Safari, Firefox itp.) Nie należy jej mylić z aplikacją towarzyszącą , którą można zainstalować na smartfonach i tabletach z systemem Android i iOS, ale która ma te same funkcje

Jak zawsze , użytkownicy PS4/PS5 i Xbox One/Xbox Series X/S nie będą mogli kupować punktów Fifa z aplikacji internetowej i dlatego będą musieli uzyskać do nich dostęp z konsoli, aby to zrobić.

Przypominamy, że jeśli masz pozostałe Fifa Points w FIFA 22, przy pierwszym uruchomieniu FIFA 23 z konsoli (i tylko przy tej okazji) zostaniesz zapytany, czy chcesz je przenieść, czy nie.