FIFA 23: Premiera za nami! Zagrałem w FUT Moments, a EA naprawiło wszystkie SBC [RAPORT Z FUT23]

Wreszcie nastał dzień, o którym mówiono od dawna. FIFA 23 w wersji Ultimate i na EA Play jest już dostępna i można w nią grać. Ja również już pograłem i mam kilka luźnych wniosków.

FUT MOMENTS

Momenty FUT to nowość i jest to zmiana na lepsze. Jest to tryb polegający na wykonywaniu dość prostych wyzwań. Mogą być różne – mamy grupę opierającą się na karierze Mbappe czy poznawaniu podstaw FUT. Za wykonanie zadań (typu “podaj do Mbappe i strzel nim bramkę”) otrzymujemy specjalną walutę – gwiazdy. Za nie możemy kupić paczki, żetony draft itp.
Jest to świetna opcja dla nowych graczy, którzy nie grają jeszcze na odpowiednim poziomie do rywalizacji w Rivals. Grind gwiazd, zdobycie niezłych nagród, poznanie różnych sztuczek (wymagane w niektórych wyzwaniach) i mechanizmów pomoże im się rozwinąć. Dla mnie zmiana mega na plus.

NAPRAWIONE SBC

Można już wysłać wszystkie SBC dostępne w grze. Wreszcie mogą to zrobić również gracze Web Appowi. Długo im to zajęło ale wszystko dobre, co się dobrze kończy, prawda? Wczoraj wieczorem pojawiło się też SBC o paczkę z rzadkim piłkarzem 78+. Należy przepalić 6 dowolnych zawodników.