FIFA 23: W przyszłym tygodniu Web App! Co trzeba wiedzieć o przeglądarkowej wersji Ultimate Team?

Już 21 września wystartuje FUT Web App, dzięki któremu będziemy mogli zalogować się do swojego klubu i rozpocząć przygodę z FIFA 23. Warto wiedzieć o nim kilka rzeczy. Jakie są najważniejsze funkcje Web Appa?

WCZEŚNIEJSZE LOGOWANIE

Największa zaleta. Zalogować się do swojego klubu w FUT będziemy mogli już 21 września, o 6 dni wcześniej niż premiera gry. Warto tutaj wspomnieć, że z poziomu FUT Web App nie możemy rozgrywać meczów w FIFA 23. To zrobić możemy dopiero po zakupie pełnej wersji gry. Nie będziesz mógł zalogować się do Web App, jeśli nie grałeś w FIFĘ 22 lub masz tam ban na rynek transferowy!

ODEBRANIE PACZEK POWITALNYCH

Nie trzeba czekać na pierwsze zalogowanie się do FUT. Paczki powitalne i nagrody zdobyte w evencie Pre-Season w FIFIE 22 możecie odebrać już 21 września za pośrednictwem Web Appa. Dodatkowo, otworzycie też wszystkie paczki za SBC, a na przestrzeni całego roku za pomocą Web App lub aplikacji Companion odbierzecie nagrody za Division Rivals, FUT Champions czy Squad Battles. Oczywiście możecie też zakupić paczki w sklepie.

WYZWANIA BUDOWANIA SKŁADU

Z poziomu Web Appa zrobicie wszystkie SBC dostępne w grze. Może to zajmować więcej czasu, ale ostatecznie i tak się wam opłaci – warto zapewnić sobie każdą możliwą przewagę przed oficjalną premierą gry. Nie ma żadnych ograniczeń – nagrody za SBC odbierzecie w aplikacji. Łatwo, szybko, przyjemnie! Chyba, że akurat trafi się SBC z dużymi wymogami.

HANDEL I RYNEK TRANSFEROWY

Najważniejsza część przedpremierowego dostępu do FUT. W FUT Web App kupicie i sprzedacie piłkarzy, a także przeprowadzicie licytacje. Najlepszy sposób na zarobek jeszcze przed rozegraniem swojego pierwszego meczu. Klikanie spacji jest szybsze niż myszką przy “snajpieniu” kart! No i warto mieć kilka metod na początkowy handel. Pisałem o nich tutaj.
Przy handlu w Web Appie warto uważać i mieć jasno postawione cele. W trakcie handlu często mamy dobrą passę, więc próbujemy niesprawdzonych metod (znam to na własnej skórze). Spoiler alert: nie zadziałają. Stracicie ciężko zarobione przez siebie pieniądze i całą satysfakcję. Trzymajcie się planu i nie schodźcie z obranej ścieżki, choćby nie wiem co. To najważniejsza zasada przy handlowaniu. Powodzenia!