FUT 22: “Summer Swaps 2” nadchodzą!

Powoli dobijamy do drugiego miesiąca wakacji, więc ogólnie mówiąc zbliżamy się powoli do portu zwanego “FIFA 23”. Słyszymy mnóstwo o nowej edycji gry, ale EA Sports jeszcze nie odpuszcza z FUT w “dwudziestce dwójce”. Czeka nas kolejna partia “Summer Swaps” – o co właściwie chodzi?

Summer Swaps to nic innego, jak wydarzenie związane z wymianą żetonów na bardzo ciekawe paczki, picki z kartami specjalnymi, ikonami, czy to nawet dokokszonymi kartami, takimi jak ikony Optimus czy specjalnie przygotowane pod to wydarzenie karty. W pierwszej edycji event opierał się na “Shapeshifterach” i ikonach, a także mieliśmy do wyboru bardzo rozsądne opcje dla tych, którzy grali mniej – dużo paczek z fodderem. Łącznie było do zdobycia 50 żetonów. Chyba mało kto zdobył ich aż tyle, ja sam zdobyłem niewiele, a udało mi się zrobić jednego picka i wszystkie paczki.
Dziś leakerzy trąbią o drugiej edycji – a skoro podają to tak znani “potwierdzacze” informacji, to możemy być niemalże pewni wszystkiego, co napiszę w poniższych częściach tego newsa. Łącznie z nagrodami, które już znamy, i będą wyglądać tak na 99,9%! Lecz najpierw może o tym, jak w ogóle zdobyć te żetony, i na czym to wszystkim polega.

W JAKI SPOSÓB ZDOBYWAĆ ŻETONY?

Żetony zdobywamy oczywiście poprzez grę i wyzwania budowania składów, a także parę żetonów było dostępnych w paczkach w sklepie. Ogólnie, jest to raczej droga poprzez granie Squad Battles różnymi składami, głównie ze słabszych lig, mini turniejów online czy innych. Opcje zdobycia ich w wyzwaniach budowania składu będą i były raczej bardzo ograniczone – w poprzedniej edycji Summer Swaps było ich niezbyt wiele, raczej można liczyć na to że było ich tylko kilka. I będzie tak zapewne i tym razem, bo EA zależy na tym, żeby gracze dalej grali, a nie siedzieli i kleili wyzwania budowania składów i darmowym kosztem zdobyli żetony. To tak nie działa! Jeśli zdobędziemy żetony, będzie je można wymienić w podanym czasie w wyzwaniach budowania składu, po prostu wrzucając potrzebną ich ilość – i tyle, i będziemy mieli naszą nagrodę.
poprzednia edycja Summer swaps – jakie były nagrody?

Otóż spieszę z wyjaśnieniem. Były przede wszystkim – jak wspominałem wyżej, bardzo mocne paczki. Bardzo dużo fodderu, za który zrobiłem paczkę z ikoną i zostało mi jeszcze trochę kart 86 i 88. Dziś pewnie będzie można by było zrobić za nie ze dwie ikony, albo dokokszoną kartę w SBC. Ogólnie dużo, dużo picków, mocny Kimpembe 95 (który był chyba na CDM), no i ikony, które nie wiem czy są warte tyle czasu spędzonego na grę. Ale – kto ma czas, to proszę bardzo, Ronaldinho był na wyciągnięcie ręki. A jakie nagrody będą teraz – w drugiej edycji?

DRUGA EDYCJA SUMMER SWAPS – JAKIE NAGRODY DOSTANIEMY TERAZ?

Nagrody będą godziwe etapu gry, na którym się znajdujemy. Zresztą, można zauważyć, że dwie grafiki wykonali FUTSheriff i CriminalFIFA – leakerzy z Twittera. I ta pierwsza w 100% się potwierdziła. Teraz będziemy mieli drugą edycję swapów, i te nagrody są także niemalże na 100% potwierdzone – bo po prostu wszystkie są w kodzie gry. Ogólnie szablon jest znany z poprzedniej edycji wymian, dużo paczek, w tym nowa 86+x15. Aż 10 żetonów. Może się skuszę, kto wie, bo wygląda ciekawie. Poza tym picki z Shapeshifterami, paczka z ikoną, Ben Yedder w dwóch wersjach (jego statystyki są przewidywane, ale overall potwierdzony). Jako wisienka na torcie do zdobycia jest Cruyff w wersji optimus – bardzo solidny napastnik, więc na pewno ktoś się o niego pokusi. Do zdobycia będzie łącznie 50 żetonów. Poniżej przedstawiam grafikę.

summer swaps 2 – kiedy?

Myślę, że możemy się ich spodziewać już od tego piątku – 29 lipca. Ale jeszcze nigdy nic nie wiadomo. Pożyjemy, zobaczymy. Będziemy na bieżąco pisać i informować o tym.

źródło: FUTSheriff (Twitter.com)
Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL