FUT 23: Czarny piątek, paczki, dalszy ciąg mundialowego eventu

Dziś czarny piątek, szał ciał w sklepach, ale i EA SPORTS uraczyło nas małymi smaczkami i ciekawymi paczkami w sklepie. Także takimi niemalże za darmo. Ponad to, dziś mamy do czynienia z nowymi wersjami ikon, ale i też z mundialowym wydarzeniem – Road to the World Cup. Sporo!

Zacznę od czarnego piątku, który w sumie opisywał wczoraj nieco Bejcik, ale dziś mamy jego dalszą kontynuację. Oczywiście dalej mamy fajne paczki w sklepie, promocyjne wręcz SBC, ale i też nową, kolejną paczkę za rekordowe 10 MONET! Oczywiście, nie zawiera ona w sobie szałowej ilości kart, ale jest! Polecam je otwierać, bo akurat te paczki się opłacają!

 

Dziś weszły także mundialowe ikony. Wysoko ocenione karty legend lądują w paczkach, ale jako karty EVENTOWE! Co to oznacza? Oczywiście to, że w masowych paczkach typu 84×20 za swapy, będziemy mogli przytulić sobie i trafić takie karty. W pierwszej drużynie mundialowych legend jest oczywiście Ronaldo Nazario, Zidane, czy też niemiecko-polski akcent – Miroslav Klose. Zachęcam się zaznajomić z tym towarzystwem!

Do gry weszły także karty Road to the World Cup. Na ich czele jest oczywiście Kylian Mbappe, choć świetnym ogniwem będzie także Son. Reszta kart na papierze wygląda po prostu w porządku i nie miałbym do nich zastrzeżeń. Co ciekawe, do tego grona, w SBC lub w drugiej drużynie RTTWC ma zostać dodany Polak – pewien środkowy pomocnik ofensywny z Napoli. Chyba wiemy, o kim mowa… 🙂

Poza tym całym pięknym kontentem mamy jeszcze w SBC Robina Van Persiego za dość dużą liczbę składów, a i także nieopłacalnego Messiego 87 Flashback, który, no – jest tyle warty, bo po prostu nazywa się Lionel Messi.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL