Strona główna FIFA FIFA 23 FUT 23: Legenda Barcelony najtańszą ikoną dostępną w SBC w historii?
FIFA 23Hot NewsSBCUltimate Team

FUT 23: Legenda Barcelony najtańszą ikoną dostępną w SBC w historii?

63
Tak, to prawda – niekwestionowana wielka legenda FC Barcelony otrzymała kartę w FIFA 23 do wykonania w wyzwaniach budowania składu. Rzecz jasna, jest to karta ikony, i to aż w wersji “World Cup”. Mimo tego wszystkiego, jest to chyba najtańsza ikona, która była dostępna do wykonania w tak małym koszcie na tym etapie gry w historii FIFA Ultimate Team!

Niczym Was nie zmyliłem. To wielka okazja, bo w wyzwaniach budowania składu pojawił się wielki piłkarz – legenda FC Barcelony i angielskiej piłki. Oczywiście to Garry Lineker, który w barwach Blaugrany rozegrał grubo ponad 100 spotkań. To istny goleador lat 80, który zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii. Teraz jego karta została wyróżniona w Wyzwaniach Budowania Składu i jest dostępna za naprawdę niską kwotę.
Kwotę – właściwie, co ja mówię? Zdobyć go możemy tym, co mamy rzecz jasna w klubie, a wierzę, że do tego nie będą potrzebne wielkie wydatki. Nawet, jeśli nie chcemy nim grać – a o samej karcie powiem nieco później, to jest on doskonałym zawodnikiem, którego możemy wykorzystać w przyszłych wyzwaniach budowania składu, gdy będzie potrzebny nam właśnie zawodnik o ocenie ogólnej takiej, jak ma on. Jak zaś wygląda jego grywalność, użyteczność, ale przede wszystkim cena w SBC?

Garry Lineker w wersji mundialowej ikony ma wreszcie aż 90 oceny ogólnej. To sporo, ale jednak wciąż dość średnio jak na ikonę w tej wersji. O jego grywalności nie będę się za dużo rozwodził, bo krótko mówiąc – nie jest to piłkarz w tzw. mecie. To nie jest król zwinności, sztuczek i ogólnie poprawnego poruszania się. To typowa “dziewiątka” – goleador, który jak stanie w polu karnym, to po prostu strzeli bramkę. Nic poza tym. Aby go zrobić, przemawia jednak coś innego – jego cena. To zaledwie ponad 60 tysięcy, a do jego wykonania wystarczą cztery składy!

 

Oto składy za Anglika:

  • Srebrny
  • Brązowy
  • 81
  • 84

Warto? Myślę, że jak najbardziej!

 

źródło obrazka: FCBarcelona.com

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

FIFA 23 CM Tweaks TU17.1

CM Tweaks to modyfikacja aktualizująca tryb kariery menedżera, który poprawia różne aspekty...

FIFA 23 MH82 Miniface Pack 23-24 TU17.1

MH82 wydał swój drugi darmowy pakiet miniface’ów do FIFY 23 przygotowany pod...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...