FUT 23: Nowe karty showdown! Czy są warte uwagi?

Wczoraj do gry trafili nowi zawodnicy w wersji Showdown, lecz oto jest pytanie – czy warto ich robić? Showown dotyczy meczu pomiędzy Interem Mediolan a Milanem, który odbędzie się  już 18 stycznia. Czas na zrobienie tego – według mnie –  opłacalnego SBC jest do dnia, w którym odbędzie się mecz, więc mamy dużo czasu.

Którzy zawodnicy otrzymali wyróżnienie? Rozchodzi się o zawodnika Interu Henrikha Mkhitaryana, oraz jego rywala w środowym meczu Divocka Origiego.
Jeżeli chodzi o Orgiego, to SBC jest wycenionione wręcz idealnie, gdyż za tego zawodnika musimy zapłacić jedynie 40 tysięcy, co jak na zawodnika który posiada 4/5, oraz możliwość ulepszenia jest naprawdę dobrą ceną. Jego jedyną wadą jest to, że ma on tylko 81 zwinności oraz 73 balansu. Podsumowując, po ewentulanym ulepszeniu ta karta będzie wyśmienitym zmiennikiem, jednak do pierwszych składów z pewnością też będzie aspirował.

 

Co do Henrikha mam trochę mieszane uczucia, gdyż w wypadku gdy nie dostanie ulepszenia, pomocnik z podaniami ocenionymi na tylko 84, raczej nikomu się nie przyda. Dodatkowo trzeba wspomieć o wyższej cenie Mkhitaryana aż o 20 tysięcy od swojego rywala z Milanu. Jednak, gdy otrzyma ulepszenie będzie naprawdę będzie użyteczny, więc czy zaryzykujecie? Zależy od was.