FUT 23: Oficjalnie trzecia tura mundialowych ikon przed nami!

To już oficjalnie – kontynuacją mundialowego wydarzenia, jakże przecież długiego, będzie trzecia tura kart ikon, która pojawi się w piątek o 19:00. Mamy już pierwsze oficjalne wskazówki tego, co możemy po prostu z tych ikon zobaczyć i dostać.
Wygląda na to, że event Mistrzostw Świata jest dalej kontynuowany, tak samo kwestia mundialowych ikon. W piątek już poraz trzeci pojawi się następna drużyna tych białych kart legendarnych zawodników piłki nożnej, którzy czymś przyczynili się w historii mundialu. Mieliśmy już do czynienia z dwoma innymi drużynami kart ikon, w których znalazł się Pele, Cruyff, Eusebio czy Ronaldo Nazario. A kogo mamy do dyspozycji teraz?

Szczerze powiedziawszy, patrząc na statystyki z oficjalnego ekranu ładowania i na podane informacje, ciężko mi stwierdzić z kim mamy do czynienia. Raczej na pewno tym gościem po lewej będzie Garrincha, bo zagłębiłem kwestie statystyk dryblingu kart Ronaldinho czy Kaki, no i wychodzi na to że to Garrincha będzie tym, który otrzyma kartę mundialowej ikony. A reszta? Ciężko stwierdzić. Z tym włochem podobno jest błąd i karta ta ma być oceniona na 91. W sumie, normalka w życiu EA.

Karty te pojawią się w piątek o 19:00.

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL