FUT 23: Przecieki eventu TOTY! Wiemy więcej!

Czego my się ostatnio dowiadujemy od leakerów, to ja naprawdę nie mam pytań. Ostatnio podali, że w grze pojawią się “Ikony TOTY”, ale mało tego. Teraz dochodzi do tego jeszcze drugi typ kart “Bohaterowie TOTY”, którzy mają się także pojawić podczas tego wydarzenia. Oj, będzie się działo!

Skąd wiadomo o takich rzeczach? Otóż z pomocą spieszą nam leakerzy z Twittera. O ile o ikonach TOTY było już głośno od tygodnia, tak informacja o nowych kartach bohaterów FUT wyszła stosunkowo niedawno. Z Twittera, ale i z dosyć ciekawego źródła, które chyba nie powinno upubliczniać takiej informacji.
Informacji o nowych kartach dostarczyli nam oczywiście leakerzy, ale i sam bohater FUT. Mowa oczywiście o Antonio Di Natale, który na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie, wyglądające trochę jak grafika promocyjna EA SPORTS wraz z jego statystykami na karcie TOTY HERO. Trzeba przyznać, że wygląda ona fenomenalnie, co nie zmienia faktu, że jest to jeszcze większy przełom w kwestii tego eventu. To musi być po prostu najlepszy event TOTY w historii, nie może być inaczej!

Event TOTY startuje już 20 stycznia i będzie prawdopodobnie trwał kilka tygodni. Nie doczekam się!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL