Eventy i karty specjalneFIFA 23Hot NewsSBCUltimate Team

FUT 23: Tytani trofeów już w grze!

26
Tak jest moi mili – nadszedł ten cudowny, piątkowy wieczór. Wielki Piątek to jednak Wielki Piątek – EA SPORTS też nie mogło zawieść. Mamy całą bandę ekstra ulepszonych, nowych kart ikon i bohaterów w wersji tytanów trofeów, o czym przekonałem się już parę minut po 19:00. Sprawdźcie, co przygotowali na dzisiaj Elektronicy, bo jest o czym mówić.

W grze pojawiła się oczywiście drużyna tytanów trofeów – złożona z zawodników, którzy mieli olbrzymi bagaż doświadczeń i swoje w życiu wygrali. Są w niej wielkie gwiazdy, takie jak Zinedine Zidane, Yaya Toure, Lucio, Rio Ferdinand, Miroslav Klose czy inni. Wielkie nazwiska, ale i wielu z nich naprawdę się nadaje do grania. To dopiero pierwsza drużyna – będzie jeszcze druga, w której czekamy na takich gwiazdorów jak np. Xavi. I uważajcie – Ci zawodnicy lecą bardzo często! Ja już się na sobie przekonałem, co widać na obrazku powyżej. Trzy karty najniżej umieszczone to tzw. karty “Junior” – słabsze wersje niektórych zawodników.
 

Poza tą drużyną nie sposób wspomnieć o SBC – jest w nim dość tani Roy Keane, gdzie kosztem około 300 tysięcy nabędziemy dość drętwego, ale jednak statystycznie niezłego pomocnika. Za to w zadaniach do odblokowania jest uwaga… trzech Bergkampów! To ewenement i chyba pierwszy raz w historii FUT, gdy to ikona, a nawet jej trzy wersje są do odblokowania w zadaniach. Dostać możemy go za sporo wyzwań, które warto zrobić grając Squad Battles, Rivals lub FUT Champions. Mega ciekawa sprawa!

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

FIFA 23 CM Tweaks TU17.1

CM Tweaks to modyfikacja aktualizująca tryb kariery menedżera, który poprawia różne aspekty...

FIFA 23 MH82 Miniface Pack 23-24 TU17.1

MH82 wydał swój drugi darmowy pakiet miniface’ów do FIFY 23 przygotowany pod...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...