FUT 23: Więcej gwiazd w drugiej drużynie FUT Fantasy!

W piątek (10.03.2023) dostaliśmy jeszcze większą porcję gwiazd, niż tydzień wcześniej. Nowa garść piłkarzy z serii FUT Fantasy zapiera dech w piersiach, nawet, jeśli nie są to oszałamiające nazwiska. To oczywiście zawodnicy z serii zwykłej, a także HERO.

FUT Fantasy to linia kart, które będą zyskiwać ulepszenia odnosząc się do prawdziwych wydarzeń boiskowych. Będą dostępne dwa pojedyncze ulepszenia – minimum jedna wygrana w kolejnych 6 meczach ligowych od 17 marca, a także brak porażki w 6 kolejnych meczach ligowych od 17 marca. W przypadku kart HERO, będą one przypisane także do pewnych klubów. Ale najpierw zwykłe karty.

Ewidentnie mocna ekipa – rozpoczynając nawet od Bennacera, który ma ponad przeciętne statystyki, kończąc na fenomenalnym Rubenie Diasie czy Hazardzie, który wprawdzie w Realu Madryt jest wręcz nikim, to ma chociaż szansę na taką kartę FUT Fantasy. Ogółem mówiąc, ekipa wygląda naprawdę fajnie. Mamy nawet mały smaczek – Benteke, który popularny był bodajże w FIFA 15 na swojej zwykłej złotej karcie. Przyjemna sprawa!

Co za ekipa. Matko, coś pięknego. Oczywiście, nie patrzę na słabego w grze Papina czy Morientesa, ale Okocha, Di Natale, Kuyt, Owairan czy Park Ji Sung będą naprawdę niesamowitymi grajkami. Ten Di Natale w szczególności wygląda przegenialnie, a o Owairanie czy Okochy już nie wspomnę. Karty HERO będą przypisane do danych klubów:

Di Natale – Udinese
Okocha – Fenerbache
Kuyt – Feyenoord
Márquez – New York Red Bulls
Papin – Marsylia
Park Ji Sung – Manchester United
Al Owairan – Al-Shabab
Morientes – Real Madryt

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL