Strona główna Bez kategorii FUT 23: Wiele nowych kart w paczkach – nowy polski akcent!
Bez kategoriiFIFA 23Hot NewsSBCUltimate Team

FUT 23: Wiele nowych kart w paczkach – nowy polski akcent!

14
W FUT 23 pojawiło się stosunkowo sporo rzeczy, jak na sobotę. Wreszcie, w sumie po wczorajszym evencie, otrzymaliśmy sporo kart, które na pewno wspomogą nasze kluby fodderowo, ale i nie tylko. 

W grze pojawiło się wiele nowych kart. O wczorajszym evencie niestety nie napisałem nic, a szkoda, bo pojawiło się wiele fajnych kart, które są kontynuacją tych sprzed tygodnia. A przede wszystkim genialne ikony z Eusebio 94 czy Maldinim 95 na czele. To cholernie drogie zabawki, więc naprawdę polecam wyczekiwać kogokolwiek podobnego do nich w paczkach. Nie będę jednak rozwijał dziś tego tematu więcej, a poruszę temat dzisiejszej treści w FUT.

Do gry weszła cała masa kart “MOTM”. To karty za ligę, a także europejskie puchary, gdzie nagrodzony został również nasz rodak. Mowa oczywiście o Piotrze Zielińskim, który rozgrywa kapitalne spotkania, i jest to chyba jego najlepszy sezon w karierze. Polak otrzymał kartę ocenioną na 86, czyli całkiem przyzwoicie. Twarzą tej drużyny jest jednak Erling Haaland, który nawet, jeśli nie wpasuje się w nasz skład, jest idealnym materiałem na przepałkę lub zgarnięcie sporej ilości monet.

W grze pojawił się także Urodzinowy Gattuso do odblokowania w ramach SBC. Karta wygląda wręcz wybornie, poza rzecz jasna strzałami. A w SBC kosztuje naprawdę niewiele, bo to zaledwie 5 składów – brązowy, srebrny, 82+IF, 86 i 88. Wygląda naprawdę super opłacalnie, więc jeśli ktoś potrzebuje gracza o takim defensywnym profilu, w dodatku z 5 gwiazdkami sztuczek, to polecam robić!

 

 

Do FUT 23 weszła także nowa, spora grupa wyzwań, która zachęca nas do grania draftów. Za odpowiednią ilość rozegranych meczów, czy też wygranych w trybie DRAFT jednego gracza lub online, dostajemy naprawdę świetne nagrody. Mowa tu o wysoko ocenionych zawodnikach “fodderowych”, a także przyjemnych paczkach. Miła odskocznia, aby zdobyć spoko nagrody. A, no i oczywiście – dostępny jest też żeton!

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

FIFA 23 CM Tweaks TU17.1

CM Tweaks to modyfikacja aktualizująca tryb kariery menedżera, który poprawia różne aspekty...

FIFA 23 MH82 Miniface Pack 23-24 TU17.1

MH82 wydał swój drugi darmowy pakiet miniface’ów do FIFY 23 przygotowany pod...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...