Strona główna FC Hot News FUT 23: Zawodnik kwietnia Premier League. Najbardziej przepłacone SBC w 2023 roku?
FC Hot NewsFIFA 23POTMUltimate Team

FUT 23: Zawodnik kwietnia Premier League. Najbardziej przepłacone SBC w 2023 roku?

188
Często w tej pięknej grze mieliśmy do czynienia z przepłaconymi SBC, ale moim zdaniem to, co zaprezentowało EA SPORTS woła o pomstę do nieba! Podczas gdy jesteśmy w połowie wydarzenia drużyn sezonu, podczas gdy minęliśmy się już z TOTS Premier League, oni wrzucają nam Erlinga Haalanda w wersji POTM. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Norweg kosztował przyzwoite pieniądze, a tak raczej większość obejdzie się smakiem. 

Bądźmy ze sobą całkowicie szczerzy – to musiało wreszcie nadejść, a ja dziwię się, że nadeszło tylko raz. Erling Haaland zdobył wreszcie nagrodę i kartę POTM Premier League. Nie byłoby tutaj żadnego problemu, gdyby nie fakt, że Elektronicy trochę zaszaleli z wyzwaniami budowania składu i zamiast uczynić Norwega tanim, zrobili go jeszcze droższym niż tak samo oceniona, praktycznie identyczna karta na rynku.

Powinniśmy wiedzieć, że Erling Haaland w tej grze nie należy do najlepszych piłkarzy. Fakt, w wersji z drużyny roku, a co dopiero sezonu, robi olbrzymią robotę, ale powinniśmy być ze sobą szczerzy – w gorszych wersjach radzi już sobie słabo. W końcu obrońcy mogą go już znacznie łatwiej powstrzymać, a i nawet przedłużony styl biegania nie robi już tutaj takiej różnicy.

Karta Norwega wygląda przyzwoicie, ale i tak uważam, że jest znacznie przepłacona. Na papierze nie wygląda to źle – jest szybki, ma dobre strzały i umie się przepchnąć. W statystykach wewnątrz jednak ma 85 przyspieszania, co jest średnim wynikiem i pokona go nie jeden średniej klasy obrońca. Tak więc, czy warto pozyskiwać Erlinga Haalanda? Jeśli nie jesteście jego wielkimi fanami, to ta “inwestycja” się w ogóle nie opłaca. Tym bardziej, jeśli zobaczycie wymagania, które mogłyby Wam pozwolić wykonać jedno SBC o paczkę z ikoną.

  • skład 84+TOTS/IF
  • skład 86 (min. 1 z Manchesteru City)
  • skład 87 (min. 1 z Premier League)
  • skład 88

Czy jest to więc najbardziej przepłacone SBC? Może i nie, ale należy do jednego z najbardziej. W końcu na etapie TOTS oczekiwałbym, aby moi ulubieni zawodnicy nie mający ocen 95+ byli względnie tani. Ale no nic, na koniec skwituję ten wybitny miesiąc i sezon Haalanda tym:

 

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Turniej Extraliga Games już niebawem – trwają zapisy. W puli nagród aż 5000 zł!

To może być najgorętsze wydarzenie tego lata związane z FC 24, ale...

Diego Maradona w EA FC 25? Jest komentarz pracownika EA

Od czasów gry FIFIA 23 nie możemy zagrać dla, niektórych najlepszym piłkarzem...

Czego dowiedzieliśmy się dziś o FC 25? Cena, data premiery, trailer, nowości

Dzisiejszy dzień był dniem szczególnym dla miłośników serii FC. Doszło do oficjalnej...

OFICJALNIE: Tak wygląda okładka FC 25. Jest taka, jak mówiliśmy

Ostatnio poznaliśmy gwiazdę okładki FC 25 w wersji Ultimate. Dziś, jeszcze przed...