Kwalifikacje do kadry narodowej w FIFA 21 ruszyły!

W Polsce jest wiele zdolnych graczy, którzy mogą nadać się do reprezentacji w FIFA 21. Jednakże miejsca są ograniczone. Kto z tych najlepszych w sezonie 2020/21 ma będzie walczył o miejsce w kadrze?

Generalnie, to już dziś wystartowały kwalifikacje do naszej kadry narodowej. Biorą w nich udział najlepsi Polscy gracze w FIFA 21 na platformach XBOX oraz PlayStation. Brane pod uwagę były przede wszystkim występy podczas niedawnego ePucharu Polski, oraz ePucharu Kibica, czy Ekstraklasa Games. Priorytetem ePZPN jest udział w Nations Cup, oraz zajęcie tam oczywiście wysokiego miejsca. Kto będzie brać udział?

UCZESTNICY FINAŁÓW

Na XBOX zagrają Bartosz “bejott” Jakubowski, Damian “natsu” Gajewski, Mateusz “Laurietto” Lauer i Piotr “Piterek” Kochan. Na PlayStation finalistami zostali Jakub “cyanide” Mikołajewski, Kamil “Riptorek” Soszyński, Piotr “Pontonix” Szczepanik i Maksymiliam “zalewskyy” Zalewski. Czwórka chłopaków z powyższego grona dołączą do najpopularniejszych Polskich graczy eSportowych w FIFA 21, czyli do Damiana “damie” Augustyniaka,  Gracjana „Polako” Gołębiewskiego, Miłosza „milosz93″ Bogdanowskiego i Kacpra „Furman” Furmanka. Warto zaznaczyć, że finały rozgrywane są w trybie Ultimate Team! 🙂

Xbox – 22.04.2021

Bartosz “Bejott” Jakubowski – Damian “natsu” Gajewski
Piotr “Piterek” Kochan – Mateusz “Laurietto” Lauer

PlayStation – 23.04.2021

Kamil “Riptorek” Soszyński – Maksymilian “zalewskyy” Zalewski
Jakub “cyanide” Mikołajewski – Piotr “Pontonix300” Szczepanik

TRANSMISJE NA TVP SPORT

https://www.twitch.tv/tvp_sport

źródło tvp sport

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL