Mały powiew świeżości – zmiany w redakcji i nie tylko.

Czołem, czytelnicy strony, użytkownicy forum, miłośnicy FIFA!

Skład redakcji w dniu wczorajszym się trochę pozmieniał. 2 kwietnia odbyło się zebranie redaktorów portalu, na którym poruszyliśmy kwestię awansów oraz nowości. Nasza redakcja wczoraj powiększyła się, aczkolwiek również osoby będące w niej otrzymały awans 😉

Zacznę od nowych osób w redakcji. Przywitajmy nowego Patchmakera, DonPadre! Działać będzie on razem z resztą Patchmakerów, aby ruszyć nieco polską scenę FIFY. Możecie przywitać go pisząc mu kilka miłych słów na forum czy discordzie. Na pewno się ucieszy! 🙂

Kolejną nową osobą w redakcji jest RadweiN. Niektórzy mogą go już znać z kanału naszego partnera, Kapifili. Będzie on realizował bardzo trudne zadanie, ruszenie naszego kanału YouTube – FIFASite.pl. To już możemy zdradzić, ale dokładne treści pozostają w tajemnicy. Mamy nadzieję, że nas nie zawiedziesz Dawid!

Awans otrzymały dwie osoby. Zacznę więc od Elpapy. Jest z nami w redakcji bardzo krótko – ledwie niecały miesiąc. Jednakże widać, że Maciek jest bardzo zaangażowany w rozwój FIFASite.pl, dlatego postanowiliśmy awansować go na bardzo wysokie stanowisko Członka Zarządu, Moderatora oraz Opiekuna eSport. Gratulujemy Maciek, czekamy na świetne ligi i turnieje pod Twoją opieką! (Wszyscy użytkownicy mają pozdrowienia od Maćka!)

Siebie zostawiłem na koniec. Również ja, Yoohoo powróciłem na stanowisko Administratora portalu / forum. Oczywiście, w dalszym ciągu jestem Członkiem Zarządu FIFASite.pl oraz Newsmanem. Otrzymałem degradację na rzecz Maćka – Elpapy, który godnie zastąpi mnie na stanowisku Opiekuna eSport. Pełnię jednak funkcję Członka eSport (Admin Teamu) i pomagam Elpapie w organizacji. Decyzję podjął Redaktor Naczelny FIFASite.pl.


To tyle, jeśli chodzi o awanse i degradacje. Nawiązując do przedstawienia RadweiNa, utworzyliśmy kanał YouTube. Chcemy, abyście zasubskrybowali go, ponieważ w najbliższym czasie to właśnie na nim będą pojawiać się ciekawe materiały wideo tworzone przez naszego Kierownika kanału. Kliknij tutaj, aby przejść do kanału YT.

Zmodyfikowany został lekko serwer Discord, ale to nieznacznie. Zapraszamy Was na niego! Kliknij tutaj, aby otworzyć Discord FIFASite.pl.

Poza tym chcemy ogłosić, że nabór do redakcji trwa nadal. Poszukujemy zaangażowanych osób na stanowiska: Newsman, Patchmaker, Grafik, eSport Admin i stanowiska samodzielne. Szukamy osób takich, które będą miały czas poświęcić chwilę naszej stronie, ale jednocześnie takich, które będą wykonywać swoje obowiązki z przyjemnością i umiejętnością współpracy. Wiek nie jest ważny, ważne są chęci i dojrzałość do pracy w grupie. Kto będzie pierwszy? Czekamy!

Wszystkie informacje będziemy publikować w formie newsa na stronie głównej, oraz na stronie z zarządzeniami na którą zapraszamy! – https://new.fifasite.pl/zarzadzenia/

Stanowiska oraz redaktorów znajdziecie na https://new.fifasite.pl/stanowiska/


Życzymy Wam, użytkownikom FIFASite.pl zdrowia w tym trudnym dla Nas okresie. Prosimy, #zostańwdomu jeśli masz taką możliwość. Dziękujemy za przeczytanie informacji.

W imieniu redakcji,
Administrator – Yoohoo

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL