Oferta dnia: FIFA 22 za 3 zł! Jest jeden warunek

Od premiery FIFA 22 mija już całkiem sporo czasu, content jest dalej klepany, ale suma sumarum zbliżamy się do końca żywota tejże gry. To pora na przeceny, zbicie jej do minimum, aby ludzie, którzy jeszcze tej gry nie kupili, po prostu rzucili się na nią. Ostatnio jednak pojawiła się kusząca oferta, co prawda na miesiąc, jednakże dalej bardzo uczciwa!

FIFA 22 kosztuje bazowo 269 zł. To nieco dużo, a już w ogóle żartem byłoby, jakby ktoś wydał tyle ciężko zarobionych pieniędzy na grę, która odchodzi “do lamusa”. Lepiej zaopatrzyć się w tą grę na promocjach, albo w pewnym abonamencie, który oferuje rzecz jasna samo Electronic Arts.

Mowa oczywiście o EA Play. Rozsądny abonament, kosztujący 15 zł za miesiąc, zawiera cały to czas nowe gry. Jest FIFA 22, FIFA 21, Madden, F1, NFS i wiele tytułów od EA. Po prostu – wszystko w jednym dostępne przez 30 dni za jedyne 15 zł. Do tej ceny przywykliśmy. Jednakże wiedzieliście, że na Steam jest czasowa oferta dla osób, które jeszcze nie zakupiły tego abonamentu?

 EA Play od kilku dni kosztuje 3 PLN – tak, to nie żart! 3 PLN za masę gier do ogrania przez miesiąc, w tym dobiegającą już do końca FIFĘ 22. Można się więc pobawić w mnóstwo tytułów, za tak śmiesznie rozsądną kasę. Wystarczy, że wcześniej użytkownik Steam nie posiadał tego abonamentu – to jedyny warunek.

Kup EA Play klikając TUTAJ – oferta ograniczona czasowo!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL