Polish League Patch 19 (FIFA 14)

Witam wszystkich, ze sporym poślizgiem ale publikujemy jeden z ważniejszych patchów na ubiegłorocznej polskiej scenie FIFA. Mowa tutaj o Polish League Patch 19, który przygotowany został z myślą o grze FIFA 14. Autorem modyfikacji jest robmar85.

INSTRUKCJA INSTALACJI
1. Jeśli posiadasz FIFĘ z jakimiś modyfikacjami ODINSTALUJ ją i SKASUJ folder w którym była zainstalowana.
2. Zainstalować FIFĘ 14. Z poprzednią wersją patcha NIE BĘDZIE KOMPATYBILNE. Mogą wystąpić błędy graficzne oraz niepożądane niespodzianki w trybie kariery. Patrz punkt 1.
3. Zainstalować(jeśli nie posiadamy) i uruchomić najlepiej CREATION MASTER 15. Nie posiada żadnych błędów jak wersja 14.
4. Otworzyć w tym programie “czyściutką” FIFĘ 14. Program w tym momencie wyodrębni sobie plik bazy danych, pliki odpowiedzialne za nazwy jak i te odpowiedzialne za strukturę turniejów.
5. Zapisać grę i zregenerować w tym samym czasie tym programem opcją TOOLS–>>REGENERATE BH w celu zapisania informacji w plikach bh o bazie, językach i turniejach.
6. Metodą kopiuj/wklej dodać pliki patcha do folderu z grą.
7. Ponowna regeneracja. Program już dowolny. Może to być CM14/15, File Master 14 czy i68. Ostatniego nie polecam bo jest cholernie wolny.
8. Pora odpalić grę.