Pomóż zdecydować, kto powinien dostać kartę FUTTIES

Pomóż zadecydować, kto powinien dostać kartę FUTTIES!

Od 3 lipca do 14 sierpnia można decydować o tym, kto będzie miał kartę FUTTIES. W tym czasie będzie można również otworzyć paczki, w których możecie zastać najlepsze karty w FIFA Ultimate Team dostępne w tej edycji gry. Wszystkie, opróćz drużyny roku.

Plebiscyt “FUTTIES”

Przez pierwsze pięć tygodni będzie można głosować na piłkarzy w różnych kategoriach FUTTIES. W wybrane dni po zalogowaniu się na swoje konto w sekcji „Moje paczki” znajdziesz specjalna paczkę z trzema piłkarzami nominowanymi do plebiscytu FUTTIES w środku. Niestety, przyjemności takich nie ma. Wszyscy będą mieli możliwość rozegrania jednego meczu w Twoim klubie oraz będą oni z oceną bazową (na swojej zwykłej karcie).

Nowe paczki

W grze znalazły się również nowe paczki. Wspomniałem o nich trochę na początku, ale nie rozwinąłem tego jak się nazywają. Są to paczki HITY FUT. W nich właśnie pojawią się niektóre z najlepszych kart w FIFA Ultimate Team. Piłkarze będą wprowadzani w trzech partiach. Pierwsza pojawi się już 3 lipca, druga – 17 lipca, a trzecia, zawierająca najlepszych piłkarzy z pierwszych dwóch partii, trafi do paczek 31 lipca.

Wyzwania budowania składu

Czy na paczkach EA stanęło? Nie! Do naszej dyspozycji mamy również jak paczki – najlepsze wyzwania budowania składu. EA wybrało te, które były najbardziej popularne w sezonie a zarazem najlepsze. Ominąłeś jakieś? Wpadaj do gry sprawdzać, czy chcesz jakieś zrobić!

Więcej znajdziecie w samej grze, m.in. wyzwania tygodniowe. Zachęcamy do ich robienia 😉

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL