Przebudowany tryb FUT- Wszystkie informacje

Tłumaczenie z oficjalnej strony EA.com:

Hej wszystkim,

Jestem Tyler Blair, dyrektor kreatywny w zespole FIFA Ultimate, i jestem tutaj, aby przedstawić niektóre z nowych funkcji i kilka kluczowych ulepszeń, które przychodzą do FUT 20. Jako zespół szukaliśmy sposobów:

  •  Zapewnij naszym fanom cele krótko-, średnio- i długoterminowe, aby rozwijać swój klub przez cały sezon
  •  Pozwól naszym fanom dostosować i pokazać swój unikalny styl na boisku i poza nim
  •  Upewnij się, że istnieją lepsze sposoby gry z przyjaciółmi i przeciwko nim
  •  Odśwież nasz ekran drużyny, czyniąc go bardziej zintegrowanym z klubem i rynkiem transferowym

Cele sezonowe

Na początek chcę przedstawić przegląd naszej nowej funkcji Cele sezonowe. W FUT ​​19 widzieliśmy, jak niezwykle popularne są Cele w społeczności FUT. Cele sezonowe są częścią naszego szerszego, przedefiniowanego systemu Celów w FUT 20, który pozwoli ci przejść do nagrody dla twojego Ultimate Team poza codziennym lub tygodniowym oknem. Nasz pierwszy sezon FIFA 20 rozpocznie się 19 września, umożliwiając każdemu grającemu w FIFA 20 przez próbę dostępu EA, aby rozpocząć swój postęp przed światową premierą 27 września. Pierwszy sezon potrwa do końca października.

Kiedy zalogujesz się do Ultimate Team po utworzeniu swojego Klubu, nowy Objectives Hub będzie dostępny z menu FUT Central. Wewnątrz tego centrum będziesz mógł śledzić swoje postępy w kierunku Nagród Sezonu, przejść do celu następnego sezonu, który zdecydujesz się ukończyć, a także zobaczyć postępy w stosunku do Kamieni milowych i celów Fundacji.

W FUT ​​20 cele można pogrupować według tematów i zadań. Osiągnięte cele indywidualne pozwolą Ci zdobyć punkty XP i nagrody, a także pomóc w ukończeniu grupy Celu, w której się znajduje. Uzupełnianie grup Celów będzie kluczem do odblokowania większych nagród, które pomogą ci rozwijać, dostosowywać lub ulepszać swój Ultimate Team.

Cele sezonowe zostaną wydane na 4 sposoby: dzienne, tygodniowe, sezonowe i dynamiczne .

  •  Codzienne cele to proste zadania, które są wydawane każdego dnia i przyczyniają się do zdobycia XP w nagrodach za sezon. Zostaną automatycznie zwolnione każdego dnia i wygasną po 24 godzinach.
  •  Cele tygodniowe to grupy celów, które mają nagrody i punkty XP związane z realizacją poszczególnych celów każdego tygodnia. W przypadku pominięcia celów jednego tygodnia, pozostaną aktywni w grze przez drugi tydzień, z wyjątkiem ostatniego tygodnia sezonu, który wygasa, gdy sezon się skończy.
  •  Cele sezonu to długoterminowe wyzwania, które należy zakończyć, a od momentu, w którym zostaną wprowadzone, pozostaną na żywo do ostatniego dnia sezonu.
  •  Wreszcie, dynamiczne cele są specjalnymi, ograniczonymi czasowo, grupami docelowymi, które nie będą miały regularnego harmonogramu wydawania i kończą się po określonym czasie określonym przez dynamiczną grupę celów. Mogą one być powiązane z kampaniami lub wydarzeniami w świecie rzeczywistym, które mają miejsce w grze w trakcie sezonu.

Uzupełnianie celów i zdobywanie punktów XP spowoduje zwiększenie poziomu na karcie Nagrody za sezon. W naszym pierwszym sezonie odbędzie się 30 poziomów, z których każdy ma swój własny wybór nagród sezonowych lub nagrody. W funkcji celów będzie dostępna różnorodna oferta nagród, począwszy od pakietów, graczy, treści dostosowywanych do klubów, a kończąc na innych elementach, które pomogą ci rozwijać klub, np. W zwiększaniu puli monet. Chcemy zrównoważyć progresję sezonu, aby zadowolić wszystkich graczy FUT, od tych, którzy grają raz lub dwa razy w tygodniu, do graczy regularnie rywalizujących w FUT Champions lub Division Rivals. Wraz ze wzrostem poziomu przez cały sezon, im większe będą zarówno wyzwania, jak i nagrody. Będziesz mógł śledzić swoje ogólne postępy i zobaczyć wszystkie nagrody poziomu na ekranie Nagrody za sezon na czas trwania sezonu.

To nie wszystko na cele w tym roku. Wprowadziliśmy również dwa inne sposoby odblokowania nagród za grę z Celami Foundation i Milestones .

  •  Cele Fundacji to miejsce, w którym nowi gracze mogą nauczyć się zasad zespołu FIFA Ultimate, zorganizowanych celów uczenia się pogrupowanych według przedmiotów takich jak handel, budowanie zespołu i chemia.
  •  Kamienie milowe Cele to długoterminowe grupy celów, które nie są powiązane z żadnym sezonem. Po utworzeniu grupy celów Milestone w FUT 20 będziesz mógł kontynuować postępy w realizacji tych celów, odblokowując swoje nagrody w swoim tempie. Od opinii graczy wiemy, że wielu z was szukało więcej sposobów na postęp w FUT, a kamienie milowe pozwalają nam świętować i nagradzać kluczowe momenty w klubie FUT każdego gracza.

Ogólnie rzecz biorąc, będzie więcej możliwości wyboru w systemie celów, zarówno jeśli chodzi o to, co chcesz zrobić ze swoim czasem, jak i postępy, a także o nagrody, które chcesz pracować w celu odblokowania.

Nowe opcje dostosowywania

Dodaliśmy również nowe sposoby na personalizację klubu i naprawdę zaprezentuj swój unikalny styl na boisku. W przeszłości, kiedy graliśmy w FUT, mieliśmy wiele niestandardowych zestawów zaprojektowanych przez niesamowitych artystów, których pokochali nasi fani – niektóre z naszych niestandardowych zestawów należą do najpopularniejszych zestawów w Ultimate Team.

W FUT ​​20 zamierzamy przenieść sprawy na nowy poziom dzięki ośmiu opcjom dostosowywania klubów do łączenia i dopasowywania; na pewno znajdziesz opcje, które pomogą Ci pokazać swój klub w bardziej wyjątkowy sposób. Dodając nowe motywy stadionów, Tifos, unikalne niestandardowe kulki, nowe grzebienie i niestandardowe uroczystości do gry, pojawią się tysiące kombinacji, które spersonalizują Twój klub.

Jeśli jesteś purystą futbolu zainteresowanym znalezieniem autentycznych opcji dostosowywania lub kimś, kto nie jest tak tradycyjny, mamy wiele nowych opcji dostosowywania, które dadzą Ci możliwość stworzenia własnego środowiska, które będzie unikalne dla Twojego klubu .

Zarówno motywy stadionu, jak i Tifo są nowymi dodatkami w grze FUT 20. Twój motyw stadionu będzie się pojawiał na uboczu iw tłumie przez cały mecz. Twoje Tifo pojawi się w przedmeczowych wstępach, a po bramkach pojawią się powtórki z Tifo w tle.

Uroczystości przypisane do klubu są przypisane do przycisku < X / A > w rozgrywce i będą łatwo dostępne po zdobyciu bramki. Przypisanie niestandardowej uroczystości nie usunie możliwości wyzwolenia innych uroczystości z przypisanymi kombinacjami przycisków.

Ważne jest, aby pamiętać, że dokonany wybór piłki będzie widoczny tylko na twoim ekranie. Ma to na celu zapewnienie, że nie utworzymy żadnych problemów z widocznością dla innych graczy. Również nie wszystkie stadiony w FUT obsługują wszystkie funkcje dostosowywania; szukaj ikon na elementach Stadionu, aby dowiedzieć się, jakie typy dostosowań każdy stadion obsługuje, aby mieć lokalizację, która zawiera wsparcie dla typów dostosowań, które chcesz zobaczyć.

FUT Friendlies

Jedną z rzeczy, o których jestem bardzo podekscytowany, jest wprowadzenie FUT Friendlies. Nowy hub do gry FUT ze znajomymi lokalnie lub online, a także head-to-line w tradycyjnej rozgrywce 11v11, z lub bez regulaminu House House.

Mecze w drużynie FUT Friendlies nie zużywają kontraktów ani kondycji ani nie liczą się do rekordu klubu i nie przenoszą kontuzji i czerwonych kartek, co czyni je idealnym miejscem do eksperymentowania z nowymi graczami. Sparowaliśmy również tryb z głębszym śledzeniem statystyk w Friendlies, dzięki czemu będziesz miał jedno miejsce, w którym dowiesz się, który z twoich przyjaciół jest naprawdę najlepszy w Ultimate Team.

Jak wspomniałem wyżej, tryb oferuje klasyczną rozgrywkę 11v11, ale prawdziwa zabawa w FUT Friendlies pojawia się, gdy rozgałęziasz się na kilka niestandardowych reguł domu. W FUT ​​20 wybierz tryby House Rules uruchomione w FIFA 19 – i 4 nowe tryby zaprojektowane specjalnie dla FIFA 20 – będą dostępne do wyboru.

Max Chemistry and Swaps będą dwoma wyjątkowymi sposobami gry w Ultimate Team, podczas gdy Mystery Ball i King of the Hill zostaną wydane w FUT, Pro Clubs i Kick Off – wraz z już istniejącymi Headers & Volleys, Survival, Long Range, No Reguły i klasyczny mecz.

Max Chemistry podjęliśmy restrykcje dotyczące budowania zespołu i dodaliśmy pełne wzmocnienie do chemii graczy, niezależnie od ich pozycji w drużynie lub ich linków. Każdy gracz będzie grał w chemii 10, a zespół będzie miał 100 chemii zespołowej, co pozwoli ci eksperymentować z nowymi kombinacjami drużyn z pełną mocą stylów chemii.

Swapy przynoszą coś w stylu team buildingu. Na początku każdej gry będziesz miał 3 graczy losowo zamienionych z drużyny na przeciwnika. Czy zdobędziesz 3 najlepszych przeciwników i zastąpisz ich niektórymi z twoich brązowych starterów? A może po prostu doświadczysz, jak to jest grać z różnymi graczami, z którymi nigdy wcześniej nie korzystałeś? Dodatkową korzyścią jest to, że jeśli uda ci się zdobyć punkty u znajomego z jednym ze swoich graczy, otrzymasz 2 punkty za ten cel. Każdy mecz w Swapach przyniesie kilka świetnych okazji do wykorzystania graczy swoich przyjaciół przeciwko nim.

Mystery Ball przynosi element zaskoczenia za każdym razem, gdy piłka opuszcza grę, gdy wchodzi w nowy rodzaj tajemniczej piłki. Każda piłka ma niestandardową wartość celu, która waha się od 1-3 bramek i zwiększa gracza w posiadaniu ponad najlepsze efekty, które biorą ich Strzelanie, Drybling, Podanie, Prędkość Sprintu lub wszechmocny All Ball, który przynosi każdemu z pozostałych efekty w tym samym czasie.

King of the Hill łączy moc dryblingu w strefie kontrolnej z miernikiem wartości celu, dzięki czemu gra jest inna niż kiedykolwiek wcześniej. Strefa kontrolna pojawi się w strefie ataku, w której musisz zdobyć piłkę, a następnie kontrolować ją, gdy przestrzeń się kurczy i licznik bramek zaczyna się wypełniać. Zrównoważyć swoje szanse między utrzymaniem posiadania i naciskając na maksymalną wartość celu 3, a następnie pracować na boisku i spróbować zdobyć punkty.

Wiemy, że jeśli chodzi o reguły domowe, każdy ma swoje ulubione. W FUT ​​Friendlies możesz zbudować własną listę odtwarzania, wybierając zakres Zasad domowych dla własnej niestandardowej listy odtwarzania lub wybierz dokładny typ meczu, który chcesz zagrać. Te nowe sposoby gry, śledzenie statystyk. oraz możliwość połączenia z celami sezonowymi z pewnością przyniosą nowe, zabawne i swobodne sposoby gry z przyjaciółmi i przeciwnikami w grze FUT 20.

Łatwiejsze zarządzanie drużyną (ekran drużyny)

Ekran Squad zawsze był jednym z kluczowych doświadczeń podczas gry w FIFA Ultimate Team. Jako że Ultimate Team rozrósł się i rozwinął przez lata, dodaliśmy wiele nowych i użytecznych funkcji do składu, ale zasadniczo ogólne doświadczenie korzystania z ekranu drużyny stało się nieco zbyt skomplikowane.

Przyjrzeliśmy się kluczowym sposobom, w jakie ludzie korzystali z ekranu drużyny i zajęli się wieloma głównymi przepływami, które okazały się bardziej wymagające dla graczy. Naszym punktem wyjścia było znalezienie sposobu na prawdziwą integrację twojego składu, klubu i rynku transferowego w jednym doświadczeniu, które sprawia, że ​​zarządzanie, które wchodzi w skład drużyny, jest szybszą i bardziej zintegrowaną częścią gry.

Wybranie gracza w FUT 20 i naciśnięcie < R1 / RB > przeniesie Cię bezpośrednio do klubu, przefiltrowanego do wybranej pozycji, gdzie jest to właściwe. Stamtąd można zawęzić wyniki za pomocą szybkiego naciśnięcia < △ / Y > i, w razie potrzeby, uzyskać dostęp do pełnego zestawu zunifikowanych filtrów.

Naciskając < L1 / LB > zamiast tego, przejdziesz do rynku transferowego, który zostanie wstępnie przefiltrowany do pozycji, którą próbujesz wypełnić, oraz salda monet, które nie przekracza aktualnego maksimum dla Kup teraz; szybko umożliwiając wyszukiwanie graczy, którzy mogą być tym, czego szukasz. Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat wyszukiwania, wprowadziliśmy pełne filtry rynku transferowego, aby udoskonalić wyszukiwanie i umożliwić Ci korzystanie z tego samego doświadczenia, jakie masz na pełnym rynku transferowym bezpośrednio z ekranu drużyny.

Menu akcji gracza zostało również całkowicie przeprojektowane, teraz naciśnięcie < ☐ / X > na odtwarzaczu powoduje wyświetlenie menu radialnego z szybkimi opcjami do zastosowania materiałów eksploatacyjnych, przeskoczenia do taktyki gracza lub po prostu do szybkiej sprzedaży gracza.

I dla każdego, kto szuka menedżera w drużynie, nie został usunięty, tylko został dodany do doku z twoimi subsydiami i rezerwami.

Ogólnie rzecz biorąc, w FUT 20 znacznie poprawiono wrażenia na pełnym ekranie drużyny i jesteśmy podekscytowani, że możesz ją zdobyć i wypróbować.

Bitwy drużynowe

Od czasu wprowadzenia na FUT 18, Squad Battles okazał się jednym z naszych najpopularniejszych trybów. W FUT ​​20 zobaczysz nowy interfejs, który kładzie większy nacisk na szczegóły drużyny, z którą się zmierzysz. Zobaczysz trzech najlepszych graczy z każdej drużyny, kilka szczegółów na temat aktualnej konfiguracji taktycznej i formacji, zestawów i stadionu, a także oceny składu i ich chemii wyświetlane wyraźniej. Te oddziały przeciwników również będą miały swoje dostosowanie, z motywami Tifo i stadionu do każdego meczu.

Oprócz ulepszonego interfejsu do selekcji przeciwników dokonaliśmy pewnych zmian w podstawach bitew drużynowych, które powinny poprawić rzeczy dla ludzi, umożliwiając łatwiejszy dostęp do grania w mecze według harmonogramu.

Aby rozpocząć, usunęliśmy czasowe odświeżenia w bitwach drużynowych o FUT 20. Teraz będziesz mógł odświeżyć 4 nowe drużyny, kiedy tylko zechcesz, aż osiągniesz maksimum 10 odświeżeń w cotygodniowym konkursie (do 40 gier tygodniowo) . Podczas gdy te pierwsze 10 odświeżeń są jedynymi drużynami, które będą się liczyć do twoich cotygodniowych rankingów, będziesz mógł kontynuować odświeżanie i sprawić, by nowe drużyny przeciwników pracowały nad realizacją celów lub tylko dla niektórych świeżych przeciwników.

Włączyliśmy również Zespół Tygodnia jako powtarzającego się przeciwnika w bitwach drużynowych. Które wraz z „Wybitną bitwą drużyny” będą teraz w stanie powtórzyć, jeśli chcesz, aby poprawić swój wynik końcowy. Będziesz musiał zrównoważyć ryzyko i nagrodę, gdy ponownie dopasujesz i zastąpisz swój poprzedni wynik, próbując zdobyć więcej punktów, popchnąć się wyżej w rankingach i zdobyć lepsze nagrody.

Inne zmiany

Konfiguracja przed meczem

Przeprojektowaliśmy nasz przepływ przedmeczowy na matchmaking w meczu online. Teraz w FUT 20 zobaczysz nowe opcje, gdy nadejdzie czas na wybranie zestawów. Będziesz miał możliwość wyboru gry przeciwko swojemu przeciwnikowi w innym zestawie, aby zagrać w meczu gwarantowanym lub zagrać przeciwko swojemu przeciwnikowi w jednym ze swoich wybranych zestawów. Zestawy, których używa twój przeciwnik, nie będą wyświetlane przed rozpoczęciem meczu. Za kulisami użyjemy logiki, aby ocenić kolor zestawu, który nosisz i wybrać zestaw, który ma na sobie przeciwnik, który ma najmniej podobne wzory kolorów do twojego.

Szybka sprzedaż materiałów eksploatacyjnych luzem

Dodaliśmy opcję gry, aby umożliwić masową szybką sprzedaż materiałów eksploatacyjnych w Twoim klubie. Przeglądając klubowe materiały eksploatacyjne, w menu szybkiej sprzedaży masz opcję szybkiego sprzedawania wielu przedmiotów jednocześnie. Zmniejszy to znacznie czas i wysiłek graczy, gdy chcesz zamienić część swoich nadwyżek materiałów eksploatacyjnych w monety dla swojego klubu.

Mistrzowie FUT

Od początku FUT Champions w FUT 20 i przez cały rok planujemy mieć więcej do czynienia z graczami FUT Champions Red zdobytymi w ramach tygodniowych nagród. Aby rozpocząć, w FUT 20 zapewnimy, że mistrzowskie SBC są w grze od startu. Pojawi się SBC, aby przesłać dowolne 5 przedmiotów Championów dla gracza Championa ocenionego na 83-86. Dodatkowo, będziemy mieć SBC z wymaganiami, aby zgłosić 81 graczy Champions, którzy otrzymają ocenę 86+.

Rywale dywizji

Dla naszych graczy Rivals Division mamy kilka usprawnień w sposobie działania w FUT 20. Po pierwsze, zmieniliśmy niektóre wymagania dotyczące oceny umiejętności dla dywizji w FUT 20.

PODZIAŁ OCENA UMIEJĘTNOŚCI
1 1900
2 1700
3 1500
4 1250
5 1000
6 750
7 550
8 350
9 115
10 0

Dodatkowo zmieniliśmy funkcjonalność matchmakingu w wyższych poziomach umiejętności. Jako gracz, który przekroczy 2200 punktów umiejętności w Dywizji 1, twoje kojarzenie osiągnie pułap. Ta zmiana ma na celu poprawę ogólnego prawdopodobieństwa kojarzenia w wyższych poziomach umiejętności i zapewnienie, że gracze znajdą gry zarówno szybsze, jak i bardziej regularne. Będziesz kontynuował obliczanie umiejętności za dokładną ocenę umiejętności, a twoja umiejętność może przekroczyć 2200. Ta zmiana dotyczy tylko znalezienia przeciwnika w Rivals Division.

Stadiony FUT

W celu zmniejszenia rozbieżności, której doświadczyliśmy, w celu dopasowania w oświetleniu i cieniach, dokonaliśmy wyboru, aby zablokować ustawienia określonej pory dnia dla każdego stadionu w zespole FIFA Ultimate. Przed każdym meczem, gra wybierze dzień i noc i wykorzysta wcześniej ustaloną porę dnia i warunki pogodowe, aby zapewnić pierwszeństwo minimalizacji wpływu cieni na każdym stadionie.

Aplikacja towarzysząca

Wiemy, że aplikacja Companion jest niezwykle popularnym miejscem dla fanów do wypełniania zadań Squad Management i wyzwań związanych z budowaniem drużyny. W FUT ​​20 wprowadzamy nowe funkcje, które usprawniają proces, ułatwiając zarządzanie klubem w podróży.

W aplikacji FUT 20 Companion dodamy możliwość tworzenia niestandardowych taktyk dla aktywnego oddziału FUT. Podobnie jak w konsoli, będziesz mógł dostosować ustawienia taktyczne do 5 różnych ustawień przed rozpoczęciem kolejnego meczu. Oprócz zmian taktycznych możesz także zmienić wygląd dzięki pełnym opcjom dostosowywania klubu, które znajdziesz na konsoli. Sprawdź swoje postępy w Celach Sezonu i zobacz, jak daleko jesteś od swojego następnego celu, potencjalnie nawet będąc w stanie oddzielić jedno lub dwa zadania poprzez samą Aplikację.

W aplikacji Companion będziesz mógł dodać ochronę SBC do graczy w swoim klubie, aby pomóc w zapewnieniu, że przez przypadek nie prześlesz gwiazdora do SBC. Jeśli spróbujesz przesłać odtwarzacz z włączoną ochroną SBC, otrzymasz monit z prośbą o potwierdzenie, że chętnie prześlesz tego gracza. Będziemy również dodawać do funkcji wyszukiwania w aplikacji Companion, aby wykluczyć członków Active Squad z wyników wyszukiwania w klubie, ułatwiając tworzenie oddziałów i SBC.

Jesteśmy podekscytowani wszystkim, co FUT 20 ma w sklepie i cieszymy się, że możemy dać wam szansę wypróbowania tego dla siebie, dziękuję!

Tyler Blair i zespół FUT Dev