Przyjaciele FIFASite.pl

CZYLI – KOGO POLECAMY?

 

Kapifili to youtuber oraz streamer. Na jego kanale w serwisie YouTube znajdziecie treści od gier strategicznych, aż po FIFA. Zgromadził wokół siebie bardzo dużą i silną jak na te rozmiary twórców społeczność, która aktywnie uczestniczy w różnych eventach, które zdarza nam się wspólnie organizować!

YouTube 18400

Discord 4000

 

 

Rise a.k.a. Matek to dopiero co świeżo rozwijający się streamer. Swój kanał założył na początku marca 2021 roku. Ma ogromny potencjał. Na streamach znajdzie się przede wszystkim Valheim, Ball 3D, Far Cry, LoL, CS:GO, ale też FIFA. Godny polecenia świeży twórca!

Twitch 350

Discord 200

 

 

EuroArena.eu to forum, na którym od niedawna organizowane są turnieje w grach serii FIFA. Znajdziecie tam rozgrywki z nagrodami jak i bez nagród 4FUN, organizowane na platformach XBOX, PS4 i PC. Zapraszamy! 

Google Chrome www.euroarena.eu

Facebook 2000

 

 

 

Ewintergames to portal dla prawdziwych, zimowych graczy. Na stronie publikowane są gamedev’y z tworzenia ich gry o skokach narciarskich, oraz artykuły odnośnie właśnie tego sportu i gier jego dotyczących. Serdecznie zapraszamy!

Google Chrome www.e-wintergames.pl

Facebook 500

Discord 200

 

 

Retro a.k.a. kolejnakariera to youtuber oraz streamer, zajmujący się contentem dookoła  FIFA. Na jego kanale znajdziemy kariery z tej gry, oraz filmiki z innych gier o tematyce footballowej. Polecamy! 

YouTube 1900