Strona główna EA FC EA FC 24 Radioaktywni – nowe wydarzenie w Ultimate Team. Przecieki wprowadziły w błąd
EA FC 24Eventy i karty specjalneFC Hot News

Radioaktywni – nowe wydarzenie w Ultimate Team. Przecieki wprowadziły w błąd

350
Wczoraj miała miejsce premiera nowych kart w Ultimate Team. To nowa seria “Radioaktywnych”, która jest serią kart nadawaną nieco “z czapy” – nie bazują one na boiskowych osiągnięciach. Skoro jednak karty te są już dostępne w grze, warto by zobaczyć, kto może nadać się do grania. A jest kilku piłkarzy, którzy są tego warci!

Wydarzenie “Radioaktywnych” jest dość specyficznym wydarzeniem z racji, iż faktycznie nie ma ono żadnego związku z boiskowymi wydarzeniami. Tak więc otrzymaliśmy w serii tych kart wielu piłkarzy, ale i piłkarki, które nie osiągają ostatnio zbyt wiele na realnej murawie. Jest specyficzne także ze względu na sam wygląd kart i dość rzadki, przenikający nieco w zielony żółty kolor. Jednym może się to podobać, drugim absolutnie nie. 
Czym chce nas jednak uraczyć nowa, piątkowa seria kart? Jeśli nie wyglądem kart, to z pewnością piłkarzami, którzy dostępni są w ramach tej serii. Naprawdę wygląda to nieźle, gdyż w drużynie tej znaleźć możemy piłkarzy takich jak Messi, Sam Kerr czy Fede Valverde. A nie ma co – zawodnicy ci należą do absolutnej “topki” jeśli chodzi o użyteczność w grze. Tak samo użyteczny może być N’Golo Kante, który może i wypadł z łask jeśli chodzi o jego zwykłą kartę, ale już ta – radioaktywna – wygląda z pewnością świetnie. Do składu możemy wpychać także śmiało Ronalda Araujo czy Gvardiola – oni, i ich walory defensywne sprawią, że nasza linia obrony będzie całkiem trudna do przejścia. 

Przecieki zaś nieco zmyliły graczy – w szczególności Polaków. Mowa była o Przemysławie Frankowskim, który w tej drużynie miałby się znaleźć – jednak póki co, ani widu, ani słychu. Być może nasz wahadłowy dostępny będzie za pośrednictwem wyzwań budowania składu lub wyzwań. Zobaczymy!

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

TOTS La Liga w EA FC 24. Spójrzcie tylko na kartę Lewandowskiego!

Tots La liga to nowy event, który właśnie pojawił się w popularnej...

EA FC 25 bez Interu Mediolan. Dlaczego?

Maj to miesiąc, w którym pojawiają się pierwsze przecieki o nowej odsłonie...

Utalentowani i nieznani piłkarze w EA FC 24. Idealni, aby rozwinąć ich w karierze

Jednym z sposobów na zbudowanie świetnej drużyny do kariery menadżera jest znalezienie...

Najnowsza aktualizacja FC 24 – Title Update #14. Wszystkie zmiany i nowości.

EA SPORTS oficjalnie wypuściło 14 aktutalizacje dla FC 24, która ma na...