Revolution Mod 20

Revolution Mod 20 v.1.0

Po ponad czterech latach Revolution Mod powraca do FIFA 20!

Jeśli nie znasz tego modu, pozwala on na różne zadania w FIFA 20 bez edytowania bazy danych, dzięki czemu będziesz mógł modyfikować swoją zapisaną karierę bez ponownego uruchamiania.

Każdy, kto używał wersji tego modu w FIFA 12, 13, 14, 15 i 16, pamiętaj, że użycie plików zasobów Lua przez FIFA 20 jest znacznie ograniczone. Oznacza to, że ograniczenia tego modu są znacznie mniejsze niż we wcześniejszych wersjach.

Obecne funkcje dostępne w tej wersji to:

-Przypisanie rozruchu.
-Kopiuj zasoby twarzy.
-Ustaw typ twarzy.
-Zmiana zasobów zestawu zespołu.
-Zamiana zestawu klasycznego Zestaw aktywów zespołu.
-Zmień zasoby zestawu drużynowego według nazwy czcionki (dla zadań turniejowych).
-Zmień czcionkę nazwy zespołu.

Aby użyć tego modu, wymagany jest Frosty Mod Manager . Jeśli chcesz wykonywać zadania, Frosty Editor jest również potrzebny.

Revolution Mod 20.fbmod powinien zostać zaimportowany i umieszczony na górze listy w Frosty Mod Manager, aby stał się najniższym priorytetem.

Przydziały można umieszczać w dwóch różnych plikach: accessories.lua i slc.lua. Można je edytować za pomocą edytorów tekstu, takich jak Notatnik. Będą musiały zostać zaimportowane za pomocą Frosty Editor i wyeksportowane jako plik FBMOD do użycia z Frosty Mod Manager.

(Starsze pliki) fifarna / lua / asset / accessories.lua – Polecam ten plik w łatkach do przypisań.
(Starsze pliki) fifarna / lua / asset / slc.lua – Polecam ten plik jest zarezerwowany do osobistych zadań i nie jest uwzględniany we współdzielonych modach.

Szablony tych plików są zawarte w tej dystrybucji.

Sugerowałbym również, że łatki używające akcesorium.lua do przypisań rozważają udostępnienie tych przypisań w pliku tekstowym, ponieważ użytkownik może chcieć używać wielu modów z przypisaniami akcesorium.lua, co oznacza, że ​​zostaną użyte przypisania tylko w modzie o najwyższym priorytecie. To da im możliwość dodania zadań w modach o niższym priorytecie do ich pliku slc.lua.

Przypominam- To jest bardziej NARZĘDZIE niż dodatek sam w sobie. Ale bardzo przydatne 🙂

POBIERZ – REVOLUTION MOD 20