Strona główna FIFA E-Sport Riptorek mistrzem PKO Ekstraklasa Games!
E-SportFIFA 23Ultimate Team

Riptorek mistrzem PKO Ekstraklasa Games!

10
W ostatnich dniach toczyły się zmagania o tytuł mistrza PKO Ekstraklasa Games. Na wirtualnych boiskach FIFA 23 zmierzyli się najlepsi polscy zawodnicy, w tym też reprezentanci naszego kraju, którzy w bezpośredniej walce bili się o mistrzostwo kraju. Wygrał je Kamil “Riptorek” Soszyński!
Kamil “Riptorek” Soszyński to zawodnik Jagielloni Białystok w największym polskim turnieju e-sportowym – Ekstraklasa Games. To jego pierwszy tytuł mistrzowski w tej lidze, który wywalczył sobie po wieloletnich zmaganiach na tym szczeblu. Dwa lata temu był już w finale, który na jego nieszczęście przegrał.

W wielkim finale zmierzył się z ubiegłorocznym wicemistrzem – z Błachem. To też była dla niego walka o pierwszy tytuł mistrzowski. Kamil Soszyński nie dał jednak za wygraną i szybko wyrównał stan rywalizacji. O tytule mistrza Polski zadecydował ostatni dwumecz. Zdominował go Riptorek, który spełniając swoje marzenie zdobył tytuł mistrza Ekstraklasa Games. Oprócz tytułu, Riptorek wygrał 20 tysięcy złotych oraz otrzymał awans na światowe play-offy FIFA 23 Global Series. Takie same przepustki do tych prestiżowych rozgrywek otrzymali pozostali na podium – Szymon “Błachu” Błachowiak oraz Damian “damie” Augustyniak. Gratulujemy!

źródło: cybersport.pl & TVPSPORT.pl

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

FIFA 23 CM Tweaks TU17.1

CM Tweaks to modyfikacja aktualizująca tryb kariery menedżera, który poprawia różne aspekty...

FIFA 23 MH82 Miniface Pack 23-24 TU17.1

MH82 wydał swój drugi darmowy pakiet miniface’ów do FIFY 23 przygotowany pod...

FIFA Mod License Serie A TU17.1

Modyfikacja dodaje licencjonowane nazwy, dane oraz stroje z sezonu 2023/2024 dla Atalanty,...

FIFA 23 NEW THEMES MOD EA FC24 3.5 TU17.1

Po długich godzinach spędzonych na świdrowaniu wzrokiem po tych samych, nużących ekranach...