Strona główna EA FC EA FC 24 Rzeczy, które chcemy zobaczyć w trybie kariery w EA SPORTS FC
EA FC 24FC Hot NewsKarieraPublicystyka

Rzeczy, które chcemy zobaczyć w trybie kariery w EA SPORTS FC

340
Wakacje to zazwyczaj czas wypoczynku, urlopów. Dla graczy aktualnej serii gier “FIFA” będzie to jednak czas wyczekiwania na nową grę – EA SPORTS FC. Będzie to następczyni słynnej “FIFY”, a z tym wiążą się nadzieje stałych nabywców odnośnie jeszcze lepszej gry. Ale w zasadzie, czego ona potrzebuje, aby być jeszcze lepsza?

EA SPORTS FC to nic innego jak następczyni serii gier FIFA. Prawdopodobnie z powodów licencyjnych, kanadyjsko-rumuńskie studio gier musiało zdecydować się na zmianę nazwy. Będzie to jednak prawdopodobnie re-branding, który został już na dzień dzisiejszy wykonany po profesorsku. Miejsca, w których gra jest promowana sprawiają, że sukces jest tu gwarantowany.

“Czego jednak potrzebuje EA FC?”, można zapytać. Szczerze powiedziawszy gracze zazwyczaj stawiają dość wysoko poprzeczkę z oczekiwaniami, jednakże patrząc całkowicie realnie, postanowiliśmy zebrać do “kupy” pomysły dotyczące drugiego najpopularniejszego trybu w grze – kariery.
1. Sprawdź się jako prezes klubu

To pierwsze, co przyszło mi do głowy, ale jednak jest to świetna sugestia, aby taką “karierę” wprowadzić. Skoro możemy prowadzić klub z ławki trenerskiej, skoro możemy w nim grać jako jeden zawodnik – dlaczego by nie postawić teraz na prezesa lub nawet właściciela? Seria kluczowych decyzji dla klubu, zatwierdzanie transferów, budżetu, zarządzanie całym klubem, marketingiem. Nie wiem, czy EA SPORTS FC będzie do takiej formy kariery dobrą grą, ale na pewno byłaby to bardzo ciekawe.

2. Menadżerzy jako wolni agenci

EA SPORTS nie pomyślało o tym już wcześniej, ale skoro możemy grać karierę menadżera, to warto byłoby mieć ich dostępną jak największą pulę. Oczywiście – mamy mnóstwo menadżerów ze swoich klubów, ale brakuje mi możliwości zakontraktowania kilku, którzy po prostu wyczekują dobrych ofert w rzeczywistości lub są zwalniani. Po zwolnieniu z klubu nawet w trakcie sezonu, EA SPORTS usuwa ich z gry, jeśli się nie mylę. Taka lista “wolnych agentów” urozmaiciłaby jeszcze bardziej tryb kariery menadżera.

3. Nowe celebracje zdobywania trofeów

Powiem szczerze niekoniecznie podoba mi się ciągle ten sam sposób zdobywania trofeów. Często nie jest robione to w sposób bardzo efektowny. Można by to trochę po ludzku “podrasować”, bo ciągłe podnoszenie trofeum w ten sam sposób bez większych fajerwerków sprawia, że chcemy po prostu ten moment pominąć. A dla naszej kariery zazwyczaj jest to bardzo przyjemny i ważny moment.

4. Zmiana i edycja strojów co sezon

Myślę, że dobrym, realistycznym akcentem, byłaby po prostu zmiana strojów co sezon. Jest to trochę dziwne, gdy przez powiedzmy 5 sezonów widzimy te same koszulki naszej drużyny. Jest to oczywiście pomysł, ale wątpię w jego realność z powodu kwestii licencyjnych. A, no i też trzeba by było edytować koszulki innych zespołów ręcznie, aby nasz zespół jako jedyny nie miał nowych koszulek.

5. Możliwość zakontraktowania sponsorów

Bardzo miłym i dobrym dodatkiem byłaby możliwość zakontraktowania sponsorów do klubu. Nie koniecznie realistycznych, ale dobrym urozmaiceniem byłyby oferty właśnie od różnorakich partnerów. W przypadku naszego własnego, stworzonego klubu, ich logo mogłoby się wyświetlać na naszych koszulkach. Dlaczego by nie?
6. Pojawienie się w grze social mediów

Media społecznościowe to nieodłączna część plotek transferowych, ale i ogłaszania ich. To swoiste genialne źródło marketingu, szczególnie przy przeprowadzaniu wielkich nazwisk. Tu bardzo chętnie zobaczyłbym ikonicznego Fabrizio Romano i jego “Here we go!”, ale i nawet innych, fikcyjnych dziennikarzy, którzy spekulują transfery. Byłoby to coś świetnego.

 

Co dodalibyście do naszej listy? Zgadzacie się z moimi propozycjami i pomysłami zmian? Dajcie koniecznie znać na naszym serwerze Discord! Kliknij TUTAJ, aby dołączyć i rozmawiać w świetnej atmosferze o FIFA i nie tylko.

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Serwery w tym tytule od EA SPORTS niedługo przestaną działać. To lubiana edycja gier serii “FIFA”

EA SPORTS przyzwyczaiło nas do dość szybkiego zamykania serwerów w swoich grach....

Reprezentant Polski z odwzorowaną twarzą w FC 24. Podobny?

Aktualizacja Title Update #15 do gry wprowadziła nie tylko dodatek związany z...

Nowy sezon wyzwań w FC 24 Ultimate Team. “Festiwal futbolu”, czyli szał reprezentacyjny

Już dziś wychodzi aktualizacja zawierająca dodatek EURO 2024, a zatem także dziś...

Znamy zawartość aktualizacji z EURO 2024 do FC 24!

O godzinie 18:00 EA SPORTS ukazało zawartość jutrzejszej aktualizacji dodającej do gry...