TOTS LaLiga – najlepszy tydzień w historii FUT!

Za nami prawdopodobnie najbardziej obfity w zawartość tydzień w historii FUT. Tydzień pod znakiem LaLiga. Jakie karty i paczki otrzymaliśmy?

Karty darmowe

Otrzymaliśmy dwie karty z LaLiga: Isaka 92 oraz Carvalho 89. Tego pierwszego nie zrobiłem, jednak przy okazji swapów z Portugalii wykonałem sobie Portugalczyka i od razu wrzuciłem go do składu. Nie rozegrałem nim dużej ilości spotkań (ukończyłem go dzisiaj rano), ale naprawdę w ciągu tych pięciu spotkań bardzo fajnie mi się nim grało. Z odpowiednim stylem gry (w tym przypadku “Katalizator” – +10 do tempa i +7 do podań) Carvalho jest prawdopodobnie najlepszą kartą TOTS z Wyzwań jaką dotychczas otrzymaliśmy. W takim oto składzie:

Radzi sobie naprawdę dobrze jako ŚP w 5-3-2. Serdecznie polecam pomęczyć się jeszcze w Squad Battles jeśli pasuje wam do składu – warto!

Karty w sbc

Tutaj sytuacja wygląda również kozacko. Otrzymaliśmy sporo kart, ale chciałbym wyróżnić 3: Coutinho (92), Pique (96!) oraz Trippiera (90). To ich najczęściej widuję w składach rywali. Jednak otrzymaliśmy o wiele więcej kart na każdą kieszeń i EA naprawdę poszalało właśnie w tej kategorii.

Paczki w SBC

Tutaj również Kanada się wykazała:
1. Otrzymaliśmy klasyczne rozbudowy: picki, LaLiga Premium, 82-88, 2x 81+
2. Co kilka dni mogliśmy wykonać bardzo dobrze sypiące SBC o Player Pick z LaLiga 85+ – wykonałem wszystkie.
3. Codzienne wyzwania TOTS LaLiga oraz sporadyczne 5×85+ również wpasowały się w event
4. Na pewno nie przeszkodził fakt, że właśnie wyszły nowe Swapy
Z tych paczek trafiłem m. in. Fekira i jestem z nich mega zadowolony.
A więc jak widzicie mieliśmy dostępną naprawdę mega zawartość i było co robić przez ten tydzień – pozostaje mieć nadzieję że EA utrzyma poziom również w trakcie TOTS Bundesligi, które pojawią się w grze jutro o godzinie 19:00.