Zacznij Sezon FUT 23 w FUT 22!

Za nieco ponad miesiąc rozpocznie się sezon FIFA 23 Ultimate Team™ z nowymi momentami FUT, na nowo zdefiniowaną chemią i nową drużyną bohaterów FUT, którą możesz wcielić w swój wymarzony skład.

Możesz rozpocząć swój sezon FUT 23 już teraz w FUT 22, z nagrodami do zdobycia w przedsezonie FUT!

 

GRAJ W FUT 22, ZDOBYWAJ NAGRODY W FUT 22 I FUT 23

Przez cały okres przedsezonowy w FUT 22 będziesz mieć możliwość odblokowania nagród w FUT 23, w tym paczek, materiałów eksploatacyjnych, przedmiotów do wypożyczenia gracza i nie tylko – oprócz nagród, które zdobędziesz w FUT 22.

W pierwszym tygodniu przedsezonu możesz zdobywać nagrody, które pomogą Ci rozpocząć grę w FUT 23. Ukończenie wyzwań budowania składu i wybranie celów w FUT 22 odblokuje następujące elementy w FUT 23:

 • Nagrody za cele na żywo FUT Friendly — ukończ cele związane z „Kick Start FUT 23” Live FUT Friendly, aby zdobyć następujące nagrody w FUT 23:
  Kick Starter Pack 1:
  • 3 rzadkich złotych piłkarzy Serii A
  • 3 rzadkich złotych piłkarzy Bundesligi
  • 3 rzadkich graczy Gold Ligue 1 
  • 3 rzadkich złotych piłkarzy Premier League 
  • 3 rzadkich złotych graczy LaLiga 
 • Rozgrzej się do FUT 23 – ukończ wyzwania budowania składu o ograniczonej powtarzalności, które odświeżają się co 48 godzin trzy razy, aby wypełnić cel grupowy i zdobyć następujące nagrody w FUT 23:
  Pakiet rozgrzewki 1:
  • Złote rzadkie kontrakty graczy x5
  • Pakiet dwóch rzadkich złotych graczy

W każdym tygodniu pojawią się nowe wyzwania do ukończenia, więc bądźcie czujni w grze, aby uzyskać więcej informacji na temat dodatkowych nagród FUT 23, które będą dostępne w nadchodzących tygodniach przedsezonowych.

Wszystkie nagrody przedsezonowe są niewymienialne. Nagrody FUT 23 zdobyte w okresie przedsezonowym zostaną przyznane do 13 października 2022 r. Nagrody FUT 23 należy odebrać, logując się do FUT 23 do 14 listopada 2022 r. Przedsezonowe nagrody FUT 23 są przenoszone tylko na tę samą rodzinę platform. Na przykład, jeśli zdobędziesz nagrody w grze FIFA 22 na PlayStation, Twoje nagrody zostaną przeniesione tylko do FIFA 23 na PlayStation (PlayStation 4 lub PlayStation 5), ale nie zostaną przeniesione na żadną inną platformę.

 

TREŚĆ FUT 22

Przedsezon będzie również świętował powrót piłki nożnej w niektórych z najlepszych światowych lig z szeregiem wyzwań i celów budowania składu, upamiętniających nowo przeniesionych graczy, tematycznych konfrontacji i ulepszeń WBS.

 

ZAWARTOŚĆ PAKIETU „BEST OF”

Nie przegap! Świętuj powrót do paczek jednych z najlepszych specjalnych przedmiotów dla graczy z kampanii FUT 22.

Sprawdź pełną listę przedmiotów gracza dostępnych w paczkach przedsezonowych FUT tutaj .

 

_______________________________________________________

Przedsezon FUT to najlepszy start w FUT 23. Przedsezonowe nagrody FUT 23 wymagają zakupu gry FIFA 23 na odpowiednią platformę (sprzedawane osobno). 

Nie zapomnij zamówić w przedsprzedaży* gry FIFA 23: zamów w przedsprzedaży Edycję Ultimate gry FIFA 23 do 21 sierpnia, a otrzymasz niewymienialną kartę piłkarza FIFA World Cup™ FUT Hero. Więcej o grze FIFA 23 dowiesz się tutaj .

*Obowiązują warunki i ograniczenia. Szczegóły znajdziesz na https://www.ea.com/games/fifa/fifa-23/game-offer-and-disclaimers .

Uwaga: ten artykuł opisuje ogólnie jedną konkretną kampanię w FIFA Ultimate Team 22 na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. Nieustannie staramy się poprawić wrażenia z gry FUT dla wszystkich, więc ten artykuł może stać się nieaktualny, ponieważ wprowadzamy poprawki, aby nasza gra była przyjemna dla wszystkich.