Zidane na okładce FIFY 20! Brak ligi włoskiej w FIFA 20?

No to oficjalnie okładka wersji Ultimate. Czy tylko mi ten Zidane wydaje się zbyt… przerysowany? Troche mało w nim Zidane a dużo młodego gniewnego Algierczyka.  Chociaż Steelbook z podobizną Zidane musi być srogi. Oczywiście Zidane będzie miał swoją ikonę.

No i trochę gorsza informacja- prawdopodobnie znowu nie będzie oficjalnej ligi włoskiej w FIFA 20. Co to oznacza? W sumie nic. Oprócz Juve reszta klubów najprawdopodobniej i tak będzie. Wróci Calcio A i w sumie.. to wszystko. A skąd wiemy? Ano Konami wypuściło dziś demo E-Football Pro Evo Soccer 2020 (tak, serio zmienili nazwę, z czego najzabawniejsze jest w całej nazwie użycie razem słowa Football i Soccer ;D) i okładkę gry na której piłkarz Juve ma logo Serie A na koszulce:

Także Konami zwolniło trochę tego budżetu z Ligi Mistrzów i walczy o prawa. W sumie o jakieś musi, bo z taką sprzedażą ta gra nie wytrzyma kolejnych 2-3 lat.

Dodatkowo po internecie krąży grafika że w FIFIE 20 będzie 90 licencjonowanych stadionów.   Oficjalnie odpadły trzy: Allianz Arena, Allianz Stadium oraz Otkritie Arena (oraz prawdopodobnie El Monumental). Doszły również trzy:Bramall Lane, Parc Olympique Lyon i BayArena.

W FIFIE 19 było 70 oficjalnych stadionów, więc mówimy o 20 arenach. Prawdopodobnie będzie to Estadio da Luz. No i zostało 19 stadionów… Pożyjemy zobaczymy.