BECKHAM WRACA

Zagraj w FIFA 21 między 15 grudnia 2020 r. a 15 stycznia 2021 r., a wzmocnisz swój wymarzony skład w FUT niewymiennym, jedynym w swoim rodzaju Davidem Beckhamem w wersji nawiązującej do debiutu legendarnego angielskiego pomocnika w Realu Madryt w sezonie 03/04.

Możesz też zagrać Beckhamem na ulicy jako „Przełamującym schematy” w VOLTA FOOTBALL.

NIEZWYKŁA KARIERA

Urodzony we Wschodnim Londynie, cały wolny czas poświęcał treningom i doskonaleniu własnych umiejętności. W efekcie, wspólnie z grupą podobnych jemu, równie utalentowanych nastolatków z rocznika 1992, podbił Premier League. David Beckham był również bohaterem pamiętnego finału UEFA Champions League w 1999 roku – jego drużyna “powróciła wtedy z zaświatów”, przegrywając przez większość meczu, zdołała wtedy wygrać 2-1, po golach w końcówce spotkania. Oba gole padły po rzutach rożnych, które egzekwował nie kto inny jak David Beckham.

Po wygraniu sześciu tytułów mistrzowskich Premier League, 2 pucharów Anglii i najcenniejszego – Pucharu Ligi Mistrzów, Beckham dołączył do Realu Madryt w roku 2003. Wspólnie z gwiazdami takimi jak Zidane, Ronaldo Nazário, Raúl i Roberto Carlos, stworzył drużynę marzeń. Jego kunsztowna gra jako prawy pomocnik pomogła mu stworzyć idealne partnerstwo na boisku z Ronaldo Nazário i w czasie pobytu w Realu rozegrał 116 meczów, strzelając 16 goli, wygrywając po razie LaLigę i Superpuchar UEFA.

Kolejnym krokiem w karierze Davida był transfer do LA Galaxy w 2007 roku – klubu amerykańskiej MLS. Transfer gwiazdy pokroju Beckhama, był krokiem milowym w budowaniu prestiżu tej ligi. W przerwach w rozgrywkach MLS, David dołączał do AC MIlan by grać wspólnie z takimi ikonami futbolu jak Ronaldingo czy Nesta. Ostatnim klubem w karierze było PSG, gdzie David przeznaczył całą swoją pensję na działalność charytatywną. Po zakończeniu ostatniego meczu w karierze, fani na Parc des Princes nagrodzili Davida owacją na stojąco – w ten sposób pożegnano jednego z najlepszych piłkarzy, który tak wiele dał najpopularniejszej i najpiękniejszej grze świata.

Beckham zakończył karierę z 17 ważnymi tytułami zdobytymi w 4 różnych klubach i 115 występami w reprezentacji Anglii. Można spokojnie powiedzieć, że marzenia z dzieciństwa Davida Beckhama zostały w pełni spełnione.


 

FAQ

Czy David Beckham zostanie dodany do FUT 21 jako IKONA?

Tak, 4 grudnia David Beckham dołączy do drużyny IKON w FUT 21 w wersjach podstawowej i pośredniej.

Czym jest specjalna karta Davida Beckhama w FUT?

Specjalna karta Beckhama w FUT nawiązuje do jego debiutu w Realu Madryt przeciwko Realowi Betis w sezonie ligowym 03/04. Będzie tworzył połączenia z piłkarzami Realu Madryt i LaLiga Santader oraz z Anglikami. Każdy, kto zagra w FIFA 21 między 15 grudnia 2020 r. a 15 stycznia 2021 r., otrzyma unikatowego, niewymiennego Beckhama do swojego składu w FIFA Ultimate Team.

Czy oceny Beckhama jako IKONY będą takie same jak w przypadku jego specjalnej karty FUT?

Wartości atrybutów Beckhama na jego niewymiennej karcie specjalnej odpowiadają debiutowi Anglika w Realu Madryt. Karty IKONY będą miały inną ocenę i inne atrybuty, nawiązujące do trzech etapów jego kariery.

Czy wszyscy gracze otrzymają go w FUT i VOLTA FOOTBALL w grze FIFA 21?

Tak, jeśli tylko chociaż raz zagrasz w FIFA 21 na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S lub PC (w usłudze Origin bądź Steam) między premierą a 15 stycznia 2021 r.*, otrzymasz specjalnego Davida Beckhama. Nawet jeśli ktoś nie grał od samego początku, nadal może zdobyć niewymiennego Beckhama w FUT i Beckhama „Przełamującego schematy” w VOLTA FOOTBALL.

Co się stanie, jeśli przejdę na konsolę nowej generacji?

Jeśli przejdziesz z PlayStation 4 na PlayStation 5 lub z Xbox One na Xbox Series X|S, zachowasz swoje postępy w FIFA Ultimate Team i VOLTA FOOTBALL – w tym specjalnego Davida Beckhama†.

Czy oferta Beckhama dotyczy wszystkich wersji gry FIFA 21?

Oferta dotyczy wszystkich wersji gry FIFA 21 (edycje Standardowa, Beckhama, Mistrzowska, Ultimate i NXT LVL) poza Edycją Legacy na Nintendo Switch.

Czy muszę kupić Edycję Beckhama, aby dostać specjalną wersję Davida Beckhama w grze?

Nie, aby otrzymać Davida Beckhama w FUT i VOLTA FOOTBALL, nie musisz kupować Edycji Beckhama gry FIFA 21.

Czy są jakiekolwiek różnice między Edycją Beckhama a Edycją Standardową gry FIFA 21?

Nie. Zawartość obu edycji jest taka sama. Jedyne różnice dotyczą nazwy i okładki.

Czy zachowam specjalne wersje Davida Beckhama w FUT i VOLTA FOOTBALL już na zawsze?

Tak, obie wersje piłkarza są niewymienne i można je zachować przez cały czas dostępności gry FIFA 21.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi