Strona główna EA FC Co nowego w EA FC 25? Przecieki, licencje, stadiony
EA FCPrzecieki

Co nowego w EA FC 25? Przecieki, licencje, stadiony

291
Za 3 miesiące będziemy mogli zagrać w kolejną edycję gry EA. W ostatnim czasie dostajemy bardzo wiele nowych przecieków na temat gry. Od pewnego czasu ludzie są bardziej ciekawi co zobaczymy w EA FC 25 niż eventem TOTS, który obecnie trwa w obecnej edycji. 
Na początku artykułu omówimy sytuacje licencji na półwyspie Apenińskim. Od FIFY 21 AS Roma nie jest dostępna w grze pod swoją nazwą ani logiem. Na początku tego roku pojawiły się informacje, że wilki zobaczymy w EA FC 25. AS Roma podpisała w 2021 roku umowę z Konami i w tamtej grze będzie dostępna pod swoimi szyldami. W maju tego roku podpisała długoterminową umowę z EFOOTBALL 2025 i w tej grze będzie występować.  

Gdy jesteśmy w klimatach włoskiej piłki. EA rozpoczyna rozmowy o przedłużenie kontraktu z SERIE A. Obecna umowa zapewnia wszelkie prawa klubom, z wyjątkiem zespołów, które są partnerem Konów. Ten kontrakt jest do tego roku. Obie strony są chętne do przedłużenia współpracy. Następna umowa ma być na 5 lat i nie będzie wiązać licencji klubów. Czy obie strony się porozumieją dowiemy się w lipcu. 
 
W LIGUE 1 możemy zobaczyć obecnie cztery stadiony Decathlon Stadium (LOSC Lille), Stadion Groupama (Lyon), Orange VÉlodrome (Marsylia), Parc des Princes (PSG). Do tego grona może dołączyć obiekt AS Monaco.

Zawsze przed wyprodukowanymi edycjami gry EA można słyszeć o tym przecieku, ale tym razem szansa jest wielka, ponieważ AS Monaco jest jednym z czterech francuskich zespołów, które występują w kampanii promocyjnej prowadzonej między EA a LIGUE 1. Taka sama sytuacja dotyczy zespołu z Nicea.

Źródło: obrazki X/@_ReFIFA

 

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

To on ma otrzymać kartę ikony w EA FC 25. Niedawno zakończył karierę

Sensacyjne wieści! Mamy pierwsze przecieki, kto może otrzymać kartę ikony w EA...

Rewolucja roli trenera w FC 25 Ultimate Team? Nowe przecieki

Trenerzy w Ultimate Team przez lata pełnili dość marginalną rolę. Ich użyteczność...

Powrót Estadio Abanca Riazor do EA FC 25 po 4 latach?!

Za parę dni rozpocznie się czerwiec, który zapowiada się kolejnymi przeciekami dotyczącej...

EA FC 25 bez Interu Mediolan. Dlaczego?

Maj to miesiąc, w którym pojawiają się pierwsze przecieki o nowej odsłonie...