CONMEBOL LIBERTADORES 3 MARCA

Poczuj potężną energię CONMEBOL Libertadores, najważniejszych południowoamerykańskich rozgrywek klubowych, w ramach darmowej* aktualizacji do gry FIFA 20 na PlayStation®4, Xbox One i PC, którą udostępnimy już 3 marca 2020 r.

RYWALIZUJ O NAJWYŻSZĄ NAGRODĘ

Zaprowadź kluby o bogatej historii z całego kontynentu, takie jak River Plate, Boca Juniors, Flamengo, Racing Club, C.A. Independiente, Millonarios czy Universidad Católica, na sam szczyt południowoamerykańskiego futbolu klubowego w nowym turnieju CONMEBOL Libertadores i w trybie Szybki mecz.

POCZUJ PASJĘ CAŁEGO KONTYNENTU
Gorąca rywalizacja w rozgrywkach CONMEBOL ożywa w trybach turnieju i szybkiego meczu z dwoma nowymi stadionami, autentyczną oprawą wizualną, brandingiem, elementami otoczenia boiska i nowymi skanami głów piłkarzy. Dzięki temu możesz się całkowicie zanurzyć w niesamowitej atmosferze południowoamerykańskiej piłki klubowej.

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE

Trzymaj rękę na pulsie CONMEBOL Libertadores dzięki specjalnej zawartości w FIFA 20 Ultimate Team™. Ciesz się specjalnymi wersjami piłkarzy i tematyczną zawartością stanowiącymi Twój pomost do CONMEBOL Libertadores, a także pomagającymi jeszcze bardziej wzmocnić Twój zespół!

POPROWADŹ SWOJĄ DRUŻYNĘ DO CHWAŁY

Poprowadź wybrany zespół do chwały w CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana i CONMEBOL Recopa w trybie kariery FIFA 20. Ciesz się autentyczną strukturą rozgrywek, brandingiem, wystrojem stadionów, dynamicznymi doniesieniami prasowymi, nowym wyglądem interfejsu i nie tylko dzięki integracji wszystkich trzech turniejów.