CPLP – Classic Polish League Patch do FIFA 14!

Witajcie!
Święta się kończą, ale dla wielu z was mam bardzo fajny dodatek do FIFY 14 od uznanego polskiego patchmakera, Skoczka!  Jest to dodatek który na poczatku zaktuzalizował ekstraklasę na ten sezon. Co dokładnie dodał?

Obejmuje:
– Wszystkie drużyny z 1. ligi polskiej z lat 2022-2023
– Tryb turnieju z krajowymi pucharami i ligami z tego okresu
– 27 polskich stadionów ( @locosbuda i PLP 20)
– Trofeum PKO BP Ekstraklasy
– 135 twarzy i 486 minitwarzy
– wszystkie licencjonowane stroje (w tym bramkarskie)
– nowy UI

Co pisze sam autor?
Niektórzy z Was pewnie zapytają, co do cholery, jest tu tylko aktualny sezon. Co jest w nim klasycznego?
Cóż, podeszłem do tego inaczej niż Giggi, ACICOG i Atomasoni.
Mam na myśli, że od tego momentu zacznę tworzyć poprzednie sezony w odwróconej kolejności chronologicznej, więc 2021-22, 2020-21 itd.

W przeciwieństwie do mojego anulowanego projektu FIFA 07 Remastered, nową wersję opublikuję po zakończeniu kolejnego sezonu. Oznacza to również, że nie należy spodziewać się regularnych wpisów na ten temat, abym nie będę wywierał na sobie presji typu „zacząłem, więc muszę kończyć”. Oznacza to również, że nie będzie żadnych oddzielnych „łatek” ani aktualizacji. Kiedy publikuję aktualizację, od początku jest to AIO.

Na razie będą to tylko składy z jesieni (od 1961 roku polska Liga/Ekstraklasa gra w formacie jesień-wiosna). Nie wiem jeszcze jak zostaną dodane składy na wiosnę. Jestem otwarty na propozycje.
Nie jestem w stanie zrobić ani znaleźć wszystkiego, więc kiedy znajdziesz takie rzeczy jak tablice reklamowe, piłki, flagi, banery, trofea, stroje okolicznościowe, wariacje strojów, stroje trzecie itp. poinformuj mnie i wyślij mi je, jeśli są gotowe do dodania. Zachęcam do aktywnego urzeczywistniania tego moda.

Istnieją również dwa potencjalne rodzaje dodatkowej zawartości, które mogą zostać wprowadzone w tym modzie.
1. Historia reprezeniacji Polski, na zasadzie co dekadę, wprowadzona zostanie nowa liga – prezentująca reprezentację Polski z poszczególnych rozgrywek (eliminacje traktowane jako osobne rozgrywki)
2. dodatkowe drużyny z niższych lig na podstawie występów w Pucharze Polski
Mówię potencjalne, bo oba mają wady, pierwszy wydaje się być sztuką dla sztuki, jakby ktoś był zainteresowany rozegraniem meczów Polską z eliminacji EURO 2016 vs Polska z eliminacji MŚ 1998. Muszę wiedzieć czy Was to obchodzi.
To drugie jest bardziej techniczne – potencjalny brak danych i grafik, ponieważ te drużyny mogły nigdy nie znaleźć się w FIFie i prawdopodobnie zrobić musiałbym wszystko sam.

 

Także widzicie, szykuje się bardzo fajny dodatek! ja sam nie mogę się doczekać starszych sezonów! Teraz jako przedsmak dostajecie jego pierwszą wersję:

CPLP – Classic Polish League Patch