Czy w FIFIE 22 można się dobrze bawić?

Odpowiadając na tytułowe pytanie – tak. FIFA 22 mimo tego że ma swój koniec potrafi dobrze bawić. A w tym artykule drogi graczu postaram się przedstawić ci kilka pomysłów jak się dobrze bawić.


1Kariera menadżera: Create a club

Dlaczego umieściłem ten pomysł jako pierwszy? Ponieważ uważam że można tworzyć tu super historię z fabułą (kilka przykładów podam niżej) i dobrze bawić się tym co dali nam producenci z Kanady.

Przykład A) FIA FC (Ameryka, Major League Soccer) światowa organizacja samochodowa stworzyła swój własny klub i kupiła całą ligę MLS. Klub ma nie ogarnicziny budżet (pieniądze z korupcji). Największym rywalem klubu jest: RBNY.

Przykład B) Wieczysta Kraków (Polska, PKO BP Ekstraklasa). Klub z nieograniczonym budżetem wchodzi do ekstraklasy. W ustawieniach przy tworzeniu polecam zaznaczyć wiek składu najstarszy możliwy i budżet wysoki ale nie najwyższy.

Przykład C) Ruch Chorzów (Polska, PKO BP Ekstraklasa). Powrót do elity ikonicznego polskiego klubu piłkarskiego. Czternastokrotny mistrz Polski. Po kilku latach absencji w ekstraklasie wraca w wielkim stylu. Ustawienia możecie sobie wybrać dowolne.


2. Cheaty do gry

Jesli komuś mocno nudzi się gra to to rozwiązanie może mu się spodobać. !OSTRZEŻENIE OD AUTORA: CHEATY NIE SĄ DOBRE, WZMIANKA O NICH W NINIEJSZYM ARTYKULE STANOWI TYLKO CHARAKTER EDUKACYJNY I PODGLĄDOWY!

Po sieci chodzi wiele tzw. Cheat Tables to FIFA 22. W nich możecie bawić się budżetem w karierze, podnoszeniem morali, zmieniać wyniki spotkań. Zwalniać zawodników za darmo. CHEATY DZIAŁAJĄ TYLKO OFFLINE


3. Modyfikacje do gry

Rozgrywkę urozmaicić nam mogą wszelkiego rodzaju modyfikacje czy to na grafiki meczowe, retro składy, aktualizacje na nowy sezon, nowe kamery, gameplaye, nowe ligi, kluby itp. Poniżej znajdziecie listę tych przy których bawiłem się najlepiej:

  • MCK Scoreboards pack
  • European Expansiona Patch
  • International Expansion Mod
  • Icons Squad to career mode
  • Real Madrid retro squad
  • Unlock editor career mode
  • Gameplay mod by CaptainKid

 

 

Author: Oliwier

Prosty człowiek kochający piłkę nożną i serie gier FIFA.