Strona główna EA FC Ultimate Team Eventy i karty specjalne Ogień w piersi, czy lód w żyłach? Nadchodzi wydarzenie “VERSUS” – jak wyglądało ono dwa lata temu?
Eventy i karty specjalneFIFA 22Przecieki

Ogień w piersi, czy lód w żyłach? Nadchodzi wydarzenie “VERSUS” – jak wyglądało ono dwa lata temu?

741
Pierwsze przecieki potwierdzają – jeszcze trochę poczekamy do jakichkolwiek rozważań o drużynie roku. Zanim ta machina najlepszych kart w grze wystartuje, w tym tygodniu dostaniemy coś skromniejszego. FUT Sheriff – czyli słynny leaker – potwierdza – już w piątek zobaczymy wydarzenie “VERSUS”.
Pierwsze przecieki potwierdzają, że najbliższym wydarzeniem w Ultimate Team będzie drużyna “VERSUS”. Powiedzmy sobie szczerze – karty te powinny te wzbudzać pewne skojarzenia u graczy – co prawda nie wiem w którą stronę, ale takie wydarzenie już w historii Ultimate Team było. Pamiętać je mogą Ci, którzy grali w Ultimate Team w FIFA 22 – bowiem to wtedy po raz pierwszy i – jak do tej pory – ostatni – miała premierę taka drużyna. Lód kontra ogień – te dwa typy kart powinni pamiętać gracze.

Na czym polegało wydarzenie?

W przeciągu całego tygodnia w grze pojawiły się dwie drużyny – w piątek drużyna ognistych kart, w poniedziałek – zaraz po weekendzie – ekipa złożona z kart lodu. W obu tych ekipach byli umieszczeni Ci sami piłkarze, ale o nieco zmienionych parametrach, więc przynajmniej na rynku mogliśmy wybrać, która karta jednego zawodnika pasuje nam bardziej do zespołu. Do tego oczywiście “player-picki” dostępne w wyzwaniach budowania składu, w których otrzymywaliśmy wybór tego samego piłkarza – ale w dwóch różnych wersjach. 
Drużyna “Versus” w FIFA 22

Tak wyglądały ekipy “Versus” w FIFA 22 Ultimate Team. Sporo nostalgii – słynny Gabriel Jesus, który nie wiem, czy pamiętacie – ale pomimo startu wydarzenia dostępny był on do trafienia w dalszym ciągu w swojej zwykłej wersji. Zresztą, chyba nie tylko on, ale wielu graczy, którzy trafili złotą wersję napastnika “The Citizens” czekała “rekompensata” w postaci specjalnej wersji, a rynek transferowy miał delikatny cenowy krach. Ogólnie mówiąc, różnice na kartach były spore – były też przypadki, gdzie zmieniały się gwiazdki sztuczek i słabszej nogi. Tak więc, przykładowo Adama Traore w wersji lodowej, był o wiele bardziej użyteczny ze względu na większe ulepszenia do strzałów, a nie – jak w przypadku wersji ognistej – do podań. Tym kolosem grało się nawet na “szpicy”!

Obrazek: marca.com

 

Co czeka nas w wydarzeniu Versus w FC 24?

Zakładam, że koncept wydarzenia będzie bardzo podobny. Znając już wygląd kart, można stwierdzić, że event będzie bazował na tym samym – na ogniu i na lodzie. Czekać nas więc mogą dwie ekipy, segmenty wyzwań, no i oczywiście wyzwania budowania składu, a także specjalne “player-picki” – podobnie, jak miało to miejsce dwa lata temu. Czekacie?

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Gracze znów skorzystali na błędzie producentów gry. Czeka ich podwójna rekompensata

Błąd za błędem i jeszcze jeden wielki błąd – tak można określić...

Jedna z najlepszych polskich kart w historii kosztuje jedynie 25 tysięcy monet. Dlaczego?

EA SPORTS lubi w tym roku wyróżniać Polaków nowymi, specjalnymi kartami. Nie...

Wyróżnienie dla Włodzimierza Smolarka. Nowa, specjalna karta Polaka w EA FC 24. Cena, statystyki i sposób na SBC

Ostatnie dni należą z pewnością do Polaków. Najpierw specjalna wersja Roberta Lewandowskiego...

Polak okrzyknięty wschodzącą gwiazdą piłki. Został wyróżniony w EA FC 24

Nie od dziś wiemy – Polska wielkimi talentami piłkarskimi niestety nie stoi....