Czy warto otwierać paczki?

Electronic Arts najwięcej zarabia zdecydowanie na FIFA Points. W większości przeznaczane są one na paczki (czasem też na drafty). I teraz pozostaje pytanie: Czy warto kupować FIFA Points aby otworzyć paczki?

Moim zdaniem nie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – paczki to zbyt duża loteria. Jeśli więc nie macie nadmiaru pieniędzy, nie doradzam kupować paczek. Jeśli już koniecznie chcecie je otwierać, to polecam Division Rivals (ew. Squad Battles, dla graczy którzy nie kupują Xbox Live bądź PS Plus). Jaka jet szansa na trafienie dobrej karty w pojedynczej paczce? No właściwie żadna. Ale jeżeli będziecie regularnie osiągać dobre wyniki w Division Rivals, a później w FUT Champions, wasze szanse na trafienie lepszej karty wzrosną. Oczywiście nie na tyle, aby być pewien znakomitych trafów. Ale jeżeli będziecie regularnie brać paczki wymienne (ja co tydzień wybieram monety), po dwóch czy trzech tygodniach  traficie kartę wartą co najmniej 5 tysięcy monet – oczywiście zależy to też od tego w jakiej dywizji jesteście.

Podsumowując: PACZEK ZA FIFA POINTS NIE OTWIERAJCIE. Chyba że są to paczki, które kupicie za dostane Punkty, bądź gdy możecie sobie pozwolić na taki wydatek. Wtedy decyzja należy do was (i tak należy). Polecam tryb Division Rivals lub FUT Champions.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, koniecznie opowiedz o nim znajomym! Niech fifasite.pl rozrasta się i niech coraz więcej ludzi korzysta z naszej strony!

P.S. na stronie głównej forum jest nasz discord. Zapraszam na niego serdecznie!

Miłego dnia!